Jump to content

Preporučeni Komentari

Ovo mi bila koracnica u JeNeA!!! Bas si me dirnuo!

A koja ce nama DIYejima da bude koracnica? Da nam zivi, zivi rad ?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Srecan rodjendan kolezi Zen Modu !!!! :moil:

Ma kakav rodjendan, i da imamo SMD svecice, opet bi nam trebala torta od metar sa metar :moil: Sve najbolje <_<:idea:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Danas nam je divan dan, divan danDanas nam je divan dan, divan danNasem Zenu rođendanNasoj Guji rođendanZiveoZiveoI sretan nam bioI sretan nam bio post-9-1243322882_thumb.gif post-9-1243322882_thumb.gifmali poklon, community exclusiv

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A zasto GUji niko ne cestita rodjendan u ovoj temi?Gujo srecan rodjendan!ej ovo mi je 100-ti post na ovom forumu. Sad vise nista necu pisati da uvek budem jubilaran!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sretan rodjendan slavljenicima! :moil: Izgleda da se forum pretvara u dom penzionera i vrijeme je da forum ime promjeni u RC.rs (RetirementClub.rs) <_<

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A zasto GUji niko ne cestita rodjendan u ovoj temi?Gujo srecan rodjendan!ej ovo mi je 100-ti post na ovom forumu. Sad vise nista necu pisati da uvek budem jubilaran!

Ja sam cestitao svima kojima je rodjos jerbo od silne prepiske (a i maligana) nisam mogao da razaberem ko sve slavi, i sta sve slavi!Apropos SMD svecica, izgleda mi da cemo morati da radimo ASIC (application specific integrated circuit) svecice tako da ipak moze da stane na neku pristojnu tortu!Pozdrav slavljenicima...P.S. Bokte pa danas mi kumce koje sam krstio slavi 19 rodjendan... moram da zovem da cestitam... Dobro se setih,,,

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Fata: " joj , Mujo sto ti je mali!"Mujo:" Ali je tehnicar"Fata:" Ma mali je pa i da je inzenjer"

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...