Jump to content

Žikin F3


pile

Preporučeni Komentari

nisam zika al' ajde - imao sam ih na benchu i jedan i drugi - F5 je brutalno resolutan , dok je F3 onako - romantican - svega ima , a lepo zasecereno ko voli jedan ....... ko voli drugi .....

Znam odlicno kakav je F5 a po tvom opisu F3 i nije bas po mojim standardima... Ok, svako voli neki svoj tip zenske. Bilo bi glupo kada bi svi startovali samo plavuse.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 89
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Uh, moraću da se ne-složim. Al' moram da formulišem razlike, dakle, kada završim sa pregledanjem zadataka... F3 je rezolutniji, al' jeste lepršaviji. F5 je snažniji i masniji, al' to ima cenu. Šećera nema ni kod jednog ni kod drugog. Ukratko, F5 je F3 na sterodima i sa zarom... Govorim, naravno, o ovom F5 i o ovom F3... Ovaj F3 je, očigledno, plod mnogih izmena, izbora i iskustva... Nije ovo čist Pass... Sa TVC je suv. Sa EC je kako treba. Ne brine me zvuk, samo slušam. Jednostavno, ne možeš se oteti zvuku. Uhvati te i ne da ti da ga analiziraš. Al' šećer ne bih tu tražio... Ne bih ni rekao da u pitanju šta ko voli, ovde ima objektivnih razlika koje se slažu od slušaoca do slušaoca, ponajviše kod onih koji ne vole... Eto, kada budem kasnio sa zadacima, reći ću ko je kriv!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh, moraću da se ne-složim. Al' moram da formulišem razlike, dakle, kada završim sa pregledanjem zadataka... F3 je rezolutniji, al' jeste lepršaviji. F5 je snažniji i masniji, al' to ima cenu. Šećera nema ni kod jednog ni kod drugog. Ukratko, F5 je F3 na sterodima i sa zarom... Govorim, naravno, o ovom F5 i o ovom F3... Ovaj F3 je, očigledno, plod mnogih izmena, izbora i iskustva... Nije ovo čist Pass... Sa TVC je suv. Sa EC je kako treba. Ne brine me zvuk, samo slušam. Jednostavno, ne možeš se oteti zvuku. Uhvati te i ne da ti da ga analiziraš. Al' šećer ne bih tu tražio... Ne bih ni rekao da u pitanju šta ko voli, ovde ima objektivnih razlika koje se slažu od slušaoca do slušaoca, ponajviše kod onih koji ne vole... Eto, kada budem kasnio sa zadacima, reći ću ko je kriv!

ja rekoh moje utiske , nastale n aosnovu jedno 2 nedelje gostovanja i jednog i drugog

cinjenica da je F5 bio kao gotov proizvod , a F3 ikebana , ne menja na stvari

no - razlikuju nam se i prostori i zvucnici , tako da nam se iz tih razlika razlikuju i utisci .

moj opitni centar - radionica - je oko celih 20m^2 a zvucnjaci su 15" coax-i na 16 oma - tako da ja nisam bio u prilici da osetim razliku ni u snazi ni u dinamickom potencijalu izmedju dva ampa .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaš da ja kažem, uvek, da nas nema dvojica sa istim što ušima, što onim između ušiju, istom prostorijom, uređajima, i tako u beskrajon. Otud, znaš i sam, teško dajem sudove koji bi se mogli povesti pod ocene. Utisci, to je to. Voleo bih da imam priliku bogatu kao ti da slušam raznorazne uređaje... Zavidim, iskreno, ne zlobno... Sipi zna kako je kod mene, sve, sasvim drugačije. Od one šupljine između ušiju pa dalje... :connie_nutzo: Gotovo je, zadaci, definitivno, kasne...

Jeste, nisi pazio na casu...

Sad ću da Vas upišem u dnevnik! (Nikada to nisam uradio, osim jednom, kada nisam bio siguran gde je učenik, samovoljno, otiš'o te nisam hteo biti odgovoran ako se nešto, ne daj Bože, desi...) Mir u odeljenju, ponovićemo sve što Vam nije jasno...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes' nije joj ništa, kad ti je onaj sa kratkom kosom vario sinoć u dvorištu... Nek' donesu pa ćemo da vidimo. I da ne uzimate od domara više alat...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, baš mi je dobro došao ovaj thread poslije noćne smjene. Pročitah ga upravo od početka do....pa do tu. Nije to kraj!Učo, lijepo si rekao da prijatelji nemaju cijenu i nemoj se čuditi što ih imaš toliko jer dobrom čovjeku svatko želi biti drug!E, pa prijatelju, i ja se veselim tvojem veselju!Pohvala razredniku i cijelom razredu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes' nije joj ništa, kad ti je onaj sa kratkom kosom vario sinoć u dvorištu... Nek' donesu pa ćemo da vidimo. I da ne uzimate od domara više alat...

Možda ti od klupe napravim splav za more. EPS je čudo. Od ništa pravimo ništa.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne skrećite temu, il' vraćajte, il' plaćajte, klupu. O EPS u OffTopic...Nadzor je, već, bio. Uhvatili me da nisam upis'o neopravdane u knjižice. Zato, sad dok sabiram i pišem, tišina u odeljenju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Ovo svira i sa SU-A4. Hvala svima što ga ne kupiše. Sada, ko zna, biće povuci-potegni...Hvala i potencijanim kupcima koji me, ne znajući, nateraše da, ponovo, izvučem A4 iz hladne rezerve i probam ga. Hvala i ZoranBG što mi ga prodade... Uh, slatke muke... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

SU-A4 je rezervisan. Nije više potreban. Zašto? Zato jer je, danas, pre sat, il' malo više, u system ubačen http://diy.audialonline.com/modulelab/ Dakle, system je, sada, AYAII, TVC1, ML, F3, Cabasse. Nije mi žao datih para za ML. ML je napravljen kao stand-alone. Nema gain-a (1:1), nema pot-a samo buffer. Kutija je: 431623 sa http://www.kelco.rs/katalog/komponente.php?IDgroupweb=7835 ... Sve što je nedostajalo u donjem delu spektra i što je, time, bilo nagšano u gornjem delu spektra je leglo na svoje mesto. Cable-ovi su ostali (kruti=telekomunikacijski, kažu da su srebrni) između TVC i ML i F3. Od AYA-e do TVC ide Timme. Zvučnički su NAUK. Ne znam šta sam čekao do sada... :Viannen_loungelizard: Nisam znao šta ću dobiti, uleteo sam u ovo po preporukama i, sasvim, napamet... Dunulo je u petak popodne i to je to. Vredelo je svakog dinara... Sada, najverovatnije, mogu da stavim i mokar konac, između, sviralo bi... :sarcastic_hand: Hvala društvu koje mi je pomoglo u odlučivanju i izgradnji.Podstrekači: pile, impuls, sipi, mlava ...Izvođač radova: Peđa Rogić...Producent: ja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...