Jump to content

Žikin F3


pile

Preporučeni Komentari

jer ni ne znam ko je sve doprineo u nstanku ove crne kutije. Svakog sata otkrivam po još nekog saučesnika...

Kad je konkretno crna kutija u pitanju, mada sam mislio da ona nije predmet ove teme, krivci su Leonardo za prednju ploču, nogice i ono jedinstveno Power dugmeu prstenu od klirita i zaista impresivna, jedistvena, Old School kutija, koja ima gvozdenu šasiju, delo ruku зеоН_Ридер-a :buehehe:Mada taj kolko znam nije član ovog foruma :friends:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 89
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Imam jedno pitanje... Šta će biti u ovoj crnoj kockici na prednjoj ploči ??? Tu gde je sad nalepljeno nešto crno.

To sam i ja hteo da pitam. Mada mi to lici na "prozorce" od klirita, tu ce nesto da sija po svoj prilici :connie_nutzo: .Inace sve izgleda fantasticno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sam i ja hteo da pitam. Mada mi to lici na "prozorce" od klirita, tu ce nesto da sija po svoj prilici :good2: .Inace sve izgleda fantasticno.

Moj propust, nisam pomenuo u uvodnom postu :connie_nutzo: Predviđeno je da prsten oko Power dugmeta i prozorče budu osvetljeni, a da na prozorčetu sa unutrašnje strane bude nešto izgravirano.Na Žikin zahtev, to je ostavljeno za kasnije. Dogovor je da uradimo kad god bude hteo i šta god bude hteo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Old School kutija, koja ima gvozdenu šasiju, delo ruku зеоН_Ридер-a Mada taj kolko znam nije član ovog foruma  

Мала исправка: шасија је од челичног лима а не од гвозденог!Рек'о ми зеоН_Ридер :connie_nutzo:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj propust, nisam pomenuo u uvodnom postu :connie_nutzo: Predviđeno je da prsten oko Power dugmeta i prozorče budu osvetljeni, a da na prozorčetu sa unutrašnje strane bude nešto izgravirano.Na Žikin zahtev, to je ostavljeno za kasnije. Dogovor je da uradimo kad god bude hteo i šta god bude hteo.

Žika, živac je, i tu, dežurni krivac. Jeste, ja sam tražio da ništa ne svetli i nisam hteo da se priprema bilo kakav design za tu pločicu pre završetka, protiv uroka. Biće, ako me ubede. Ja sam, surovi, zadrti, minimal-ista...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мала исправка: шасија је од челичног лима а не од гвозденог!Рек'о ми зеоН_Ридер :connie_nutzo:.дискО_Сту

Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad je konkretno crna kutija u pitanju, mada sam mislio da ona nije predmet ove teme, krivci su Leonardo za prednju ploču, nogice i ono jedinstveno Power dugmeu prstenu od klirita i zaista impresivna, jedistvena, Old School kutija, koja ima gvozdenu šasiju, delo ruku зеоН_Ридер-a :good2:Mada taj kolko znam nije član ovog foruma :good2:

Kada sam napisao "crna kutija" mislio sam na complete-no delo. Al', lepa je prilika da saznam i te detalje. Zaista, ovaj F3 je delo velike grupe vrednih, spretnih i ljudi sa dušom. Šta da radim, ja sam tu nagradu, na lutriji, izgleda, izvukao...:good2:Još malo pa k'o govor na dodeli Oscar-a... :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jednu osobu ne smem da zaboravim: Anubis-a. On je kriv za sve! Da nije bilo njegovog F3, ko zna šta bi bilo! Pile ga je (posredno) pomenuo. Dakle: hvala Anubis...!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jednu osobu ne smem da zaboravim: Anubis-a. On je kriv za sve! Da nije bilo njegovog F3, ko zna šta bi bilo! Pile ga je (posredno) pomenuo. Dakle: hvala Anubis...!

Otvorio je temu na fifi gde traži pomoć. Savršena prilika da se čovek oduži :good2: Mislim da ispunjavate uslove :connie_nutzo:http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=18653
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja moram da navedem jos jednog ucesnika u razvoju ovog pojacala koji je svojim slusnim savetima pomogao da usmerim karakter zvuka u pravcu koji je dobijen. Mislim da on ima dovoljno iskustava da moze slusno da opise svaki proizvod koji je bio u njegovom sistemu. Radi se o clanu koji nije na ovom forumu, Anubisu. Svaki savet dobijen od njega je imao svoju tezinu u kolicini informacija koje je preneo i izdvojio je osnovne karakteristike na koje treba uticati.edit: Zika me pretekao. Ovo se zove telepatija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam. No, moji kako prostorni a tako i još neki HW-ski uslovi ne odgovaraju postavljenim zahtevima. Nemojte misliti da nisam, već nekoliko puta, posezao za dirkama, da se, naravno, pomalo neskromno, ponudim. Videćemo. Ja sam, samo, jedan ordinary user...Sipi zna kako je sve, u mojoj pećinici, prilagođeno one-man show-u... Trenutno sam bolestan, pomalo i zarazan, valjda, a od srede me neće biti tu nedelju il' više dana, Bigova here I come... :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja moram da navedem jos jednog ucesnika u razvoju ovog pojacala koji je svojim slusnim savetima pomogao da usmerim karakter zvuka u pravcu koji je dobijen. Mislim da on ima dovoljno iskustava da moze slusno da opise svaki proizvod koji je bio u njegovom sistemu. Radi se o clanu koji nije na ovom forumu, Anubisu. Svaki savet dobijen od njega je imao svoju tezinu u kolicini informacija koje je preneo i izdvojio je osnovne karakteristike na koje treba uticati.edit: Zika me pretekao. Ovo se zove telepatija.

Mislim da, koliko god vremena bude prolazilo, neću, nikada, imati priliku da spoznam, zaista, sveobuhvatnost ovog project-a. Čak nisam siguran ni da učesnici, sami, znaju ko je i koliko doprineo... :connie_nutzo: Zato, neće biti, od mene, makar, nikakvog spiska jer, zasigurno, bih nekoga, sasvim nenamerno, povredio. Hvala svima! Verujte da umem da cenim svu ljubav koja zrači iz ove crne kutije...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Impuls-e: Kako ovo, tek, svira, drugačije sa EC! K'o da su iz iste radnje izašli... Nije mi đavo dao mira. Za sada EC stoji na F3, nisam imao snage za gimnastiku da radical-no zamenim preamp. Obojica se greju, pa jedan drugom neće smetati... Al', bojim se da ću, makar za neko vreme, morati da se latim te gimnastike. Zlatne su Vam ruke... 30 godina je staro, al'... Uh, kad samo pomislm da je zamalo otišlo... Srećom te sam ga, pri selidbi stavio na zabačeno al' sigurno mesto. Hvala što ste mu posvetili onoliko vremena, skinuli shemu, i, zaista, sa ljubavlju i znanjem vratili u život... Hvala i za to!Da ne zaboravim, hvala i Pile-tu što je uočio ponencijale tog preamp-a, jer je, prvo, došao na njegov sto... On ga je i uputio na Impuls-ov... Hvala Pile, Koko jedna... :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...