Jump to content

Preporučeni Komentari

'Aj' dok smo u reproduktivnom sektoru:Ulazi maskiran tip u banku, vadi pistolj i kaze:- Ruke u vis, ovo je pljacka, otvaraj sef !!Sluzbenica:- Gospodine, vi ste pogresili, ovo je banka sperme !?Pljackas:- Ne pravi se pametna nego otvaraj sef ili pucam !!!Sluzbenica nema kud, otvori sef, unutra su teglice i epruvete i pljackas kaze:- Sada uzmi najvecu epruvetu i popij !!!Sluzbenica: - Ali, molim vas !Pljackas repetira pistolj i vice: - Popij ili pucam !!Sluzbenica, sta ce, kud ce, uze epruvetu i popi, a pljackas skida masku i kaze:- Jel' vidis Marina da mozes, samo kad hoces !!!!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Jos jedan iz istog fahaVozi covek kola kroz Montenegro, kad iskoci Vukasin sa puskom ispred njega!!! Stade covek a Vukasin mu rece:Dje si krenuo jado?Ja za Podgoricu!Ajd jado vadi kitu!Ovaj se snebiva, al sta ce izvadi spravu, Vukasin ima pusku!Dede dr*aj!Sta ce covek privati se posla i za pet minuta zavrsi! Kaze Vukasin: Ajd jos jednom!Ovaj opali jos jednom!Ajd sad jos jednom ...I tako peti put kaze covek:E ja vise nemogu pa makar me ubio!A Vukasin se okrenu i viknu:Milijana, izidji, evo ovi dobar coek ce te poveze do Podgorice!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Slepac uzme u ruke turpiju i reče: jebote koji je ludak ovo pisao!!!Zasto krava nosi zvono......?........Jer joj rogovi ne trube!Kako se zove ciganin koji dolazi ??-FROM !Sta kaze muskarac svojoj zeni kada sa koferom u ruci objasnjava da ga ostavlja zbog drugog:Ateista: Ne verujemBudista: Samo da si ti srecnaKatolik: Ja sam krivJevrejin: Vraticu ti!Pravoslavac: Mars u pi... materinuMelanholik: Ubicu seKolerik: Ubicu teApatik: Dobro...Pesimista: Znao samOptimista: Uzmi kljuc - za svaki slucajRealista: To je moj koferNaivac: Kada se vracas?Racionalista: Nemas argumenataSkeptik: Si ubedjena?Romantik: Ali ja te volimFilozof: Zasto bas danas?Advokat: To ce te puno kostatiBankar: To ce me puno kostatiJapi: Kolika mu je plata?Liberal: Konacno slobodanKomunista: Duzan sam da te delimZelen: Idi biciklomSocialdemokrata: Postujem tvoju odlukuSlovenac: Samo da nije HrvatHrvat: Samo da nije SlovenacAlbanac: Samo da nije SrbinSrbin: Samo da je nas Jeste culi za ovu net adresu???www.kotijebezenu.co.ja Biliii Mujo i Haso na santi leda i odjednom Mujo rece Hasi:Haso, spaseni smo!Otkud znas??Pa, evo ide Titanik!Razlike izmedju plavuse i Titanika:Na Titaniku se zna koliko je bilo dusa - na plavusi se ne zna...Titanik nije kitolovac - plavusa jeste...Titanik je imao devet nepropusnih pregrada, a plavusa ni jednu, sve su propusne.Na Titaniku je bila samo jedna posada prekookeanskog broda, a na plavusi vise....Dogovore se puska i metak da se vide. I metak dodje na dogovoreno mesto, a puska ga ispali...Nestalo struje...Luster ostao mrtav obesen...a Frizider - mrtav hladan...bice josh... :diablo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pobegli lav i lavica iz ZOO vrta. Lavicu odmah uhvate, ali je lav uspeo da pobegne i nije ga bilo 3 meseca.Posle 3 meseca uhvate i njega i vrate ga u vrt. Lavica ga pita: - Gde si ti dosad, mene su odmah uhvatili.Kaze lav:- Ja utrcao u neku zgradu na kojoj je pisalo Telekom Srbija i tu sam se muvao, svakoga dana jeo po jednog direktora i niko nista nije primetio.- Pa dobro, kako su te onda uhvatili? - Ma pusti. Jedno jutro se zajebem i pojedem kafe kuvaricu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ma to se samo vule sapleo na prag dok je ulazio na forum.

Nista strasno...

Jos jedan wc grafit sa medicinskog

Hebo sam koleginicu Bubu u moju vikendicu u Sicevu.

Ispod dopisano:

Bolje da si je hebo u p....

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Al me krenuloJedan politically uncorrect glede nasilja u porodici:Pita sudija seljaka koji je pretukao svoju ženu:- Milisave, da li ste svoju suprugu tukli u afektu?- Ne, gos'n sudijo, očiju mi, nego u podrumu!Mislim da sam sad zasluzi(j)o jedan WARNING u smislu mrs na pivo!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ma to se samo vule sapleo na prag dok je ulazio na forum.

Nista strasno...

Jos jedan wc grafit sa medicinskog

Hebo sam koleginicu Bubu u moju vikendicu u Sicevu.

Ispod dopisano:

Bolje da si je hebo u p....

Nisi dobro zapamtio. Pisalo je:

Hebo sam koleginicu Bubu u njenu vikendicu u Sicevo

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

....Mislim da sam sad zasluzi(j)o jedan WARNING u smislu mrs na pivo!

e ne moze :diablo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

SPRDAČINA ........ i na 'hardu :citajte dok nije obrisano ........ zajednicka hajka preprodavaca i pravednika :http://www.audiohard.com/phpBB3/viewtopic.php?p=10939#p10939

Meni ovo nije smesno...Sto bre ne pozovete Crnog ovde.... :diablo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

И Вулејева, без њега ништа :) стоН_Колд

nemoj tako ....... taman sam ga banovao ........ a i znas kome ce prvo skociti na ledja , ja sam kod njega tek drugi na redu .......... :) vule stare grehe ne prasta ...... :diablo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...