Jump to content

Preporučeni Komentari

Poveli petorica muškaraca žene na izlet. Svi poveli svoje , samo jedan ljubavnicu .

Kad su ženske otišle "napudrati nos" pitaju ova četvorica njega kako si to mogao ? .

Veli on : Hebi ga ja sam barem poveo svoju , a vi tuđe! .

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Čovek izađe na ulicu i mahne rukom da pozove taksi. Istog trenutka, taksi se zaustavlja pored njega, otvaraju se vrata, taksista ga pozdravlja uz napomenu: “Savršen tajming! Isto kao Marko.”
Putnik: “Ko?”
Taksista: “Marko Ivanović… To je čovek, koji je uvek sve radio u pravo vreme. Baš kao što sam ja naišao kada ste Vi digli ruku, tako se Marku sve u životu događalo u savršeno vreme.”
Putnik: “Niko nije savršen.”
Taksista: “To ne važi za Marka Ivanovića. Bio je izvanredno atletski građen tip. Mogao je osvojiti sve u tenisu. Mogao je igrati golf sa profesionalcima. Pevao je kao slavuj, plesao kao zvezda sa Brodveja! Bio je neverovatan momak.”
Putnik: “Izgleda da je stvarno bio izvanredan čovek.”
Taksista: “Aaa, nije to ništa, ima još! Pamtio je kao računar. Znao je svačiji rođendan. Znao je sve o vinima, koje jelo naručiti i kojom viljuškom ga jesti. Mogao je popraviti sve. Ne kao ja! Ja zamenim osigurač i pola ulice ostane bez struje. Ali Marko Ivanović je sve radio kako treba.”
Putnik: “Pa stvarno je bio neverovatan!”
Taksista: “Uvek je znao najbrži put prometnim ulicama. Ne kao ja, ja se uvek zaglavim, ali Marko nikada nije pogrešio. Uvek je znao kako postupati sa ženama. Nikada im se nije suprostavljao, čak i kada nisu bile u pravu… Uvek je bio savršeno obučen, a cipele su mu uvek bile savršeno izglancane. Bio je savršen čovek! Niko se ne može porediti sa Markom Ivanovićem.”
Putnik: “Interesantan lik. Kako ste ga upoznali?”
Taksista: “Ja ga nikada nisam sreo. Umro je, a ja sam se oženio njegovom, da oprostite j**benom udovicom!”

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Prepiska između punice i zeta nakon godine braka :

Zet :  Draga punice! Vaš proizvod ( kćer) je neispravan . Nezna skuhati normalano jelo, nezna čistiti, prati veš niti peglati pa nam je nered u stanu itd .

Punica : Dragi zete ! proizvod Si sam izabrao , garancija je istekla pa proizvođač više ne snosi odgovornost za rad proizvoda.

ps.  Ako imaš pravi alat možeš sam popraviti proizvod , a ako ne zovi majstora .

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
6 minutes ago, Leonardo said:

:msn-rofl:

ene

sad ti editovah naslov bloga (Leonado's) i editovao sam ti potpis , da ti radi link na blog

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Zen, Gooogle + prestao da postoji pa mi obrisani svi unosi za vizuelnu komunikaciju i informisanje :) . Dao Bog pa je ovde na forumu aktivna slična mogućnost. :so_happy:     

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
6 minutes ago, Leonardo said:

Dao Bog pa je ovde na forumu aktivna slična mogućnost. :so_happy:     

Neki Mikum je kriv za to. Mada slabo ko koristi blog :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

da sam brojao koliko je puta do sad sjebucnuo blog , osedio bih

ovako mi sad samo brada seda ........ a i popravio ga je onomad

:smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...