Jump to content
Zen Mod

VICOVI!!

Recommended Posts

Poslije tri mjeseca braka, Crnogorka zatraži razvod.

Na sudu je sudija pita za razlog.

Crnogorka kaže:

- Tri mjeseca smo u braku, a nije me ni taknuo. Ja se trudim, oblačim čipkasto rublje i što sve ne, a on ništa.

Pita sada sudija Crnogorca što on ima da reče u vezi sa tim.

- Časni sude, nijesam znao da je tako hitno...

18 hours ago, NIXIE said:

Poslije tri mjeseca braka, Crnogorka zatraži razvod.

Na sudu je sudija pita za razlog.

Crnogorka kaže:

- Tri mjeseca smo u braku, a nije me ni taknuo. Ja se trudim, oblačim čipkasto rublje i što sve ne, a on ništa.

Pita sada sudija Crnogorca što on ima da reče u vezi sa tim.

- Časni sude, nijesam znao da je tako hitno...

A ima i onaj : Idu se sexat crnogorac i crnogorka te se skinu i on legna na nju i tako leži .

Nakon pola sata crnogorka će :" jedan od vas dvojice nek se diže" ! .

Razgovaraju Engleskinja, Francuskinja i Srpkinja o muževima i konstatuju da moraju da ih uvedu u kućne poslove jer one sve rade i po kući i oko dece a oni samo čekaju na gotovo. Dogovore se da se nađu za mesec dana i da vide šta su uradile. Posle mesec dana, kad su se ponovo našle, kaže Engleskinja:
• Ja sam sačekala Džona i pravo sa vrata rekla: "Slušaj, Džon, više ovako ne može! Ja sa posla trčim kući, perem, peglam, kuvam, radim oko dece, a ti dođes kući i čitaš novine. To više ne dolazi u obzir!" I par dana ništa nisam videla, ali ubrzo je Džon počeo da pere prozore, pa malo sa decom, a sad već sve radimo zajedno!
Francuskinja kaže:
• I meni je sa Pjerom bilo slično. Isto sam ga izgrdila, lupila pesnicom o sto, i posle toga par dana ništa nisam videla, ali već posle 5-6 dana Pjer je počeo da radi sve po kući i oko dece, sad sam baš zadovoljna.
Kaže Srpkinja:
• I meni je bilo slično. Kako je Radojica došao kući, ja pesnicom o sto i kažem da to njegovo ponašanje više neću da trpim i da mora da mi pomaže u kući jer ću inače čudo da napravim, i... jedno 10 dana ništa nisam videla. Onda mi se otvorilo desno oko...

42 minutes ago, NIXIE said:

Razgovaraju Engleskinja, Francuskinja i Srpkinja o muževima i konstatuju da moraju da ih uvedu u kućne poslove jer one sve rade i po kući i oko dece a oni samo čekaju na gotovo. Dogovore se da se nađu za mesec dana i da vide šta su uradile. Posle mesec dana, kad su se ponovo našle, kaže Engleskinja:
• Ja sam sačekala Džona i pravo sa vrata rekla: "Slušaj, Džon, više ovako ne može! Ja sa posla trčim kući, perem, peglam, kuvam, radim oko dece, a ti dođes kući i čitaš novine. To više ne dolazi u obzir!" I par dana ništa nisam videla, ali ubrzo je Džon počeo da pere prozore, pa malo sa decom, a sad već sve radimo zajedno!
Francuskinja kaže:
• I meni je sa Pjerom bilo slično. Isto sam ga izgrdila, lupila pesnicom o sto, i posle toga par dana ništa nisam videla, ali već posle 5-6 dana Pjer je počeo da radi sve po kući i oko dece, sad sam baš zadovoljna.
Kaže Srpkinja:
• I meni je bilo slično. Kako je Radojica došao kući, ja pesnicom o sto i kažem da to njegovo ponašanje više neću da trpim i da mora da mi pomaže u kući jer ću inače čudo da napravim, i... jedno 10 dana ništa nisam videla. Onda mi se otvorilo desno oko...

A gle ? vic je primijenjen priči ?  :huh: da bi zec bio lav , naučio je rikati . Gadim i se  čak "edukativna "  fizička reakcija na bilo koga !!! . Ko i u svakoj priči  prije reakcije uzmi zraka - puno . i onda odluči !!!   Nixsi  sory  ! :P

Hvali se deda od 85 godina doktoru da mu je mlada žena trudna. Ovaj ga potapše po ramenu i reče:
• Da ti ja ispričam priču… Išao lovac šumom i naleti na medveda, potegne za puškom i vidi da je greškom poneo kišobran. On uperi kišobran u medveda i, gle čuda, kišobran opali i ubije medveda!
Deda će:
• To je nemoguće! Sigurno je neko opalio iza njegovih leđa, a da on to nije primetio.
Doktor:
• Upravo tako deda, upravo tako…

Uspavljuju mama i tata dete. Mama mu priča priču o sultanu. Kaže sinčić u jednom trenutku: "Mama hoću i ja da imam 5 žena kao sultan! Jedna da mi pere veš, druga da se igra samnom, treća da me hrani...."

"A peta da te uspavljuje i spava sa tobom?" dopuni ga mama.

"Ne mama, ja hoću uvek da spavam samo sa tobom!" reče sinčić.

Mami se napuniše oči suzama. "Bog te blagoslovio sine moj lepi."

"Nego, sa kim će spavati ostale tvoje žene?" upita mama.

"One mogu sa tatom da spavaju!"

Tati se napuniše oči suzama: "Bog te blagoslovio sine moj lepi"

Crnpurasti Srbin se razgovara sa drugara

Brate imao sam devojku koja se isto zvala ko moja sestra. 

Mnogo nezgodno.

Kad god se hebemo ja mislim na devojku.