Jump to content

PCM63P - Kralj dac-ova


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 96
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja bas i nerazumem. Samo sam hteo da cujem utiske o DACu.Jel sam ja nekog opario?:krstix:

Nema veze sa Vama, ni malo...Posle nekih rasprava (ne ovde) (nekako) nemam poriva za detaljno opisivanje (osim povremeno)...Izvinjavam Vam se , ako ste (pogrešno) shvatili moj post kao nešto što je vezano za Vas...Vaša kutijica je značajan deo slušanja tog PCM63...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AaaaaaKoga žandari tepali i na poštara ljubi ruku. Ma samo sam hteo da cujem ocenu i neko rangiranje u prostoru meni poznatih DACova ( 1541, 1543,1702, CXD,Wolfson)A kutijica bi trebalo da se promeni za lepšu.

Ne, prvi deo nije tačan, no... zaključujte sami, nemam volje za nove okršaje...Lepota je prolazna... Ako mislite da ima razlike u zvuku, sav sam uvo...Biće izveštaja... Moji utisci se poklapaju sa utiscima još nekih (iskusnijih) slušalaca...Samo da (u sebi) zakopam sekire...Od mene može, samo, poređenje za 1541, 2704 (mislim da je taj u Apparatus-ovom, ispravite me, ako grešim) i PCM63 i još neke, milozvučne...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Slusao sam PCM63 u vecem broju komercijanih dacova i razlike su bile nebo i zemlja u zavisnosti od realizacije. Najvise sto mi se svidelo (a sto sam neko vreme i imao u sistemu) su Audio Note DAC1 signature i Audio Note DAC3.

 

sta je u 4.1x? meni je to bio jedan od najbolji digi - nondigi zvukova koje cuh u ovijeh 50 leta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...