Jump to content

Babelfish-jos jedan u najavi


davor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 191
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

dva detalja montaze trafoa - upotrebljena je sundjerasta guma debljine 10mmdve trake "ispod" trafoa i napravljen prsten na steznom tanjiru dobija se izvanredno elasticno a sigurno fiksiranje djunte :cheers:

post-2-1244321777_thumb.jpg

post-2-1244321804_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:):rofl::cheers:

sad jos samo smisli kako i ubedi onog srednjovekobnog zidara i slosera da ti napravi rucke za na prednjicu ......... imam problem - ne znam gde sam zaturio imbuse za poklopac :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pitanje: da li postoji galvanska veza izmedju kucista i mase i kakva?

standardno - NTC 10 oma ;svaki kanal ima svoj NTCvidi post #33 - dve nandzaraste zice u sredini - spojene su stopicom na M6 koji drzi nosac trafoas obzirom da ce Babel biti guran sa TVC-jem , kod kojeg je masu moguce odvojiti po volji , nece biti problema sa petljama
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sad jos samo smisli kako i ubedi onog srednjovekobnog zidara i slosera da ti napravi rucke za na prednjicu ......... imam problem - ne znam gde sam zaturio imbuse za poklopac :cheers:

Nista lepse nego videti izjutra ovakav razvoj radova.Ve
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Davor bio danas - i pored Impulsovog zanovetanja o potencijalima kablovske TV i Steinove krajnje bezobrazne samohvale o kupljenom Marantz-u CD38 za 500din , uspeli smo da finalno ukuvamo Babela i podesimo Iq i DC offset , te da ga smestimo na referentnu test hoklicu .naravno - mali Babel se nije obrukao , ostatak utiska eventualno od Davora , koji je trenutno negde blizu Prestonice .......sto se mene tice - end of the story , imao sam stvarno zadovoljstvo da sastavim jednog lepog i ozbiljnog malisu ....... mislim da smo se slozili oko konstatacije da je za relativno male pare Davor dosao do ozbiljnog ampa ....... gledano u bilo kojim okvirima ..... i para i ozbiljnosti :cheers: - hvala Leu na sokoljenju :rofl:

post-2-1244379008_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kovanice su prava stvar: Ja sam udvostrucio vrednost Marantzovog CD-38 tako sto sam u "klamp" usadio kovanicu od 1 evra. Em sto svira za evro vise, em je stvarno ulozen evro u plejer... :cheers:

izvadi taj euro napolje , i ja ti dam dva eura za njega ....... cak mozes i vrazji OPA da zadrzis ......... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kovanice su prava stvar: Ja sam udvostrucio vrednost Marantzovog CD-38 tako sto sam u "klamp" usadio kovanicu od 1 evra. Em sto svira za evro vise, em je stvarno ulozen evro u plejer... :cheers:

neam ja nista protiv urnisanja evra , ali dinar-protektor je greota.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neam ja nista protiv urnisanja evra , ali dinar-protektor je greota.

zesci off : sve sto mi je bilo sveto od ove (one) zemlje , tesko da je jos uvek ;imao sam prilike da brojim gomiletine para , raznih generacija .... koje su pojele ideologije i inflacije ;posle toga mi je dovoljno toga spaljeno zaslugom svih raznih patriota ....da zabatalimo to malo ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nijesam ja nigde pominjao generacije, inflacije i ideologije, ti si to napisao.uostalom pobrisi tih par moji-tvoji riplaja i veseo opet ko pre.

ma veseli smo mi i ovako i onako ...... nismo na argatu da moramo svi u istu plocu :cheers: donedavno sam busio samo stare nevazece ...... sad me mrzelo traziti gde su sklatreni
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sale, kakva ono plocica u pozadini sa hrpu crvenih izvoda ka trafoima?

SuperFi-jev DAC - AYA ;trafo je sa zilion sekundara , stegnut bakarnom zicom - dok se ne zalemi externi static Cu shield ;onda skidamo zicanu stegu , uz zalivanje pivom ..... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...