Jump to content

Babelfish-jos jedan u najavi


davor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 191
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

al' mu ga zavuce ...... ko da su njegovi zvucnjaci kod tebe ....... :cheers:

o'š da ti se oni japancki HK vrne u rinfuzi, 'el vidiš juri konektore ?Postavljena slika ... pazse dobro da ga ne raskupusa, Futožan je to Postavljena slika... samo se ti zahebavaj; ja zvučnjaka imam, a ti pojačala ... Postavljena slika

nego Bricoje, 'el su se usvirili oni zvučnjaci kod tebe, da ih zamenimo sa friškim ? poslaću ti ih po Jusufu . Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shasija sa hladnjacima je zavrsila kod lokalnog stolara. Trebalo bi ovih dana da odem da izdetaljisemo i sastavimo stranice od medijapana. U medjuvremenu sam malo bio kobajage vredan.Imam pitanje u vezi buksni za zvucnike... Kako bi bilo da se naprave tako sto bih probusio zadnju plocu na pojacalu i sa spoljasnje strane preko te rupe zavrnuo parce bakarne letve(pomocu malih "lim" shrafova u medijapan). Na sredini letve bih probusio rupu i urezao navoj. Sa unutrasnje strane uvrnuo shraf kroz taj navoj, a sa spoljashnje bih iskoristio kape od buksni koje sam kupio i zavrnuo na taj shraf s tim sto bi ispred dosla bakarna platna... (ko je razumeo shvatice :clap: ) . Sa unutrasnje strane bih lemio kabel od zvucnickog signala direktno na taj komad letve.

post-14-125848342143_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad si vec zaboravio sto sam ti pricao....Isecesh (odsecem ti..:clap: dva komadica 2-3mm debelog bakarnog flaha, nemorash ih ni uvrtati vec bi i neki dvo komp epoxi drzao ko lud. Izbushish tri rupe, jedna izmedju ta dva komadica flaha druge dve bocno. Provucesh od unutrasnje strane kutije sraf torban (dok mi Zen nije rekao njegovo ime ja ga zvao krevet sraf :( i spremish tri leptir navrtke. Uvatish testeru u ruke i odsecesh od mati dva uzduzna komada one bele daske za secenje i kasapljenje (neki prave ovde i gramofone od iste...). Na toj plastici izbushish tri identicne rupe sa onima na kutiji... Ta plastika ti dodje da steze kabl o komadice bakarnog flaha.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima ovde na telepu strugar koji je bassivusu radio nogice za aleph monoblokove od takve crne plastike. Tako da kad smognem vremena nacrtacu sve, pa da nam izglodje te da bidne ki fabricki. Al posto ovih dana sanjam lampice i kutiju za preamp...ce da priceka to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...