Jump to content
gidjga

F5 by Jedrilicar

Preporučeni Komentari

mirno spavaj ....... i ne sekiraj se za mosfete ; bitnije je da ono unutra ne uskuva

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Slušanje je počelo koristeći preamp od Sansui AU517.U startu, primetni su bili bolji visoki ,sansui ima napadne i ponekad iritirajuće visoke ,F5 je to znatno smirio .Bas područje je postalo preciznije ,a sama pozornica nije se bitno izmenila jer i sansui ima dobru širinu i dubinu zvučne slike kao i sam raspored instrumenata u prostoru.Onda sledi zamena preampa,na scenu dolazi lampaš i...Kao da ste neko vreme žmurili i onda ste naglo otvorili oči i ne možete da se nagledate detalja,tako je bilo i ovde,kao da su tonovi puzle i vi ste ih sada složili da slika dobije formu.Visoki više ne iritiraju precizni su i dovoljno detaljni ,bas područje je dobilo ,pored preciznosti i brzinu pa je on brz i odsečan, a srednje tonski opseg, slušano kroz vokale ,dobijo je na detaljima i došao je prilično do izražaja.Ovo pojačalo nema detaljnost jednog Single End 2A3 ,ali je mnogo detaljnije nego što sam očekivao.To je neka moja slika dvočasovnog slušanja.To je tek početak.

post-137-126772743434_thumb.jpg

post-137-126772746376_thumb.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

jedraš , daj linka za detalje o preampu ; poznato mi vizuelno a ne secam se detalja ; znam da se zekismo oko odraza u gornjoj ploci ......

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A slušalo se:-Fleetwod Mac-Very Best-Friends of Carlotta-Live in studio-Dale demonstration-Magic Moments-R.G. Fons-La linea del sur-Tsuyoshi Yamamoto-Girl talk-Antonio Forcione & Sabina Sciubba-Meet me in London-Stuart Hamm-Outbound

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Интересантно!Чуј Инвејдерс  :buehehe:.Где набави те хладњаке, интересантни су!дискО_Сту

Par istih neispravnih pojačala za auto, precizno se iseče i eto :cheers:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Aj to sto uvek tako...vec kad po tri puta pita... :confused1:

mlogo pita , retko odgovara .......... pravi Deda ....... :cheers:"... dobro sinko , da ja platim ... " :cheers:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

mlogo pita , retko odgovara .......... pravi Deda ....... :cheers:"... dobro sinko , da ja platim ... " :cheers:

Немој ти мени прави Деда, где су слике прошла поноћ  :confused1:.дискО_Сту

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...