Jump to content

F5 by Jedrilicar


gidjga

Preporučeni Komentari

Slušanje je počelo koristeći preamp od Sansui AU517.U startu, primetni su bili bolji visoki ,sansui ima napadne i ponekad iritirajuće visoke ,F5 je to znatno smirio .Bas područje je postalo preciznije ,a sama pozornica nije se bitno izmenila jer i sansui ima dobru širinu i dubinu zvučne slike kao i sam raspored instrumenata u prostoru.Onda sledi zamena preampa,na scenu dolazi lampaš i...Kao da ste neko vreme žmurili i onda ste naglo otvorili oči i ne možete da se nagledate detalja,tako je bilo i ovde,kao da su tonovi puzle i vi ste ih sada složili da slika dobije formu.Visoki više ne iritiraju precizni su i dovoljno detaljni ,bas područje je dobilo ,pored preciznosti i brzinu pa je on brz i odsečan, a srednje tonski opseg, slušano kroz vokale ,dobijo je na detaljima i došao je prilično do izražaja.Ovo pojačalo nema detaljnost jednog Single End 2A3 ,ali je mnogo detaljnije nego što sam očekivao.To je neka moja slika dvočasovnog slušanja.To je tek početak.

post-137-126772743434_thumb.jpg

post-137-126772746376_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A slušalo se:-Fleetwod Mac-Very Best-Friends of Carlotta-Live in studio-Dale demonstration-Magic Moments-R.G. Fons-La linea del sur-Tsuyoshi Yamamoto-Girl talk-Antonio Forcione & Sabina Sciubba-Meet me in London-Stuart Hamm-Outbound

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Интересантно!Чуј Инвејдерс  :buehehe:.Где набави те хладњаке, интересантни су!дискО_Сту

Par istih neispravnih pojačala za auto, precizno se iseče i eto :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aj to sto uvek tako...vec kad po tri puta pita... :confused1:

mlogo pita , retko odgovara .......... pravi Deda ....... :cheers:"... dobro sinko , da ja platim ... " :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...