Jump to content

Ponuda KARAN PRE AMP


DJ Djole

Preporučeni Komentari

POZDRAV ! ! ! Imam u ponudi KARAN-ov PRE AMP KA L REF. Za one koji neznaju evo malo o tome: Tezak je 50-tak KG. Posebno je baterijsko napajanje a posebno Pre Amp. Kompletna stampaljka kao i vodovi su naravno pozlaceni. Takav pre amp je osvajao mnogo nagrada na ACOUSTIC i HI FI sajmovima sirom sveta. Jedan od mnogih vlasnika takvog pre amp-a u kombinaciji sa Karanovim Amp i zvucnim kutijama je i poznata Jazz pevacica DIANA KRALL. Slusavsi Karanovu kombinaciju na HI FI sajmu u Engleskoj gde su bili i drugi brendirane firme kao sto su KRELL, ACUPHASE, BRAUN, PARASOUND, McINTOSH, i mnogi ostali, gde je Karan je osvojio sve moguce nagrade, Diana Krall je kupila kompletan taj sistem. Ja licno slusam njega u kombinaciji sa HAFLER-om 9505. Dakle, ovaj PRE AMP je trenutno oko 12.000EUR a u mojoj ponudi je oko 6.500EUR. Mozete se javiti ovde na postu ili na mail djoksim72@yahoo. com ostaviti svoju ponudu. Naravno ko je mogucnosti moze doci da ga vidi i poslusa kod mene.

post-532-12675732337_thumb.jpg

post-532-12675732491_thumb.jpg

post-532-126757327262_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Brate promasio si forum! To je trebalo da okacis na FiFi forumu, tamo se ljudi loze na imena! Ovde su samograditelji koji bi mozda kupili shemu od KARAN preampa, ali preamp po te pare... never! Sto da kupuju nesto takvo kad mogu za 10x manje pare da naprave mozda i kvalitetnije... Eto taki smo ti mi ovde... Te prema tome dzaba ti taj oglas ovdi!Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobrovoljno se samokaznjavam kaznom mrs na pivo!!! ;)

Aco ,brate ,nisam rekao ,ali sam pomislio isto ,pa se prema tome kažnjavam istom kaznom ;) Osim ako moderatori ne narede drugačije ,recimo 2X ;) ili ;) ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto onda u pdf-u pise da ima remote(daljinski)? Ovaj tvoj je neki mnogo stariji model?

nemam daljinski jer ga nisam ni dobio kad sam ga uzeoa to dal je stariji model nema tu stariji ili noviji nego je u pitanju sam nova izrada kucista ili starija(diazajn)to sto se moze videti na netu je novi dizajn a ovaj je predhodni dizajnelektronika i princip rada je kod jednog i drugo identican
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Djole,

OK,

nema daljinski, nema ni ortografije, no ako smem da pitam: da li ima risiverski sklop u preampu za upotrebu daljinskog upravljača?

Ne pitam bezveze, imao sam priliku da osluškujem 180i amp, i on je imao genijalan daljinski dizajniran poput kutije za NIVEA kremu punjenu olovnom sačmom, i to mi je u celoj priči bilo extra gotivno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima sklop za daljinski u njemu i naravno je motorski pogon za Volume ima i prijemnik no ko sto rekoh za njega nemam daljinski

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...