Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

22 minutes ago, black coffe said:

 ... Znam hardlotati i to se da lijepo obraditi (da ne bude puno kitanja ) ...

Mislim vec da znas da taj benzinski rezervoar se mora napuniti vodom pre nego pocnes sa brenerom da tvrdo lemis , da ne bi bilo boooom ,

ps , cu pogledam kod nas u oglase za jedan VF500 ispravan rezervoar , jer sam primetio da ponekad neki prodaju delove od tog modela .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, BANAT reče

Mislim vec da znas da taj benzinski rezervoar se mora napuniti vodom pre nego pocnes sa brenerom da tvrdo lemis , da ne bi bilo boooom ,

ps , cu pogledam kod nas u oglase za jedan VF500 ispravan rezervoar , jer sam primetio da ponekad neki prodaju delove od tog modela .

ma znam :) , več je i pobrušen i pripremljen sam se čeka voljni moment , u svakom slučaju hvala . Ne bi bilo booom , neg bi se rezervar raširio prema van , i deformirao se ;) . vidio sam rezultate tamo 80 desetih :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene su u Sarajevu na aerodromu dobro pretresli SFOR-ovci, mislim da je to bilo 2000-te. Pištao sam zbog zaostalih ratnih suvenira u donjim ekstremitetima, onih što doktori nisu uspjeli povaditi a radi se o sadržaju iz "kašikare". Zato me čudi da se ne "oglašavate" na aerodromu.... najvjerovatnije je da je u pitanju titanijum.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 minuta, ninja reče

Moji titanski vijci ne zvone na aerodromima 

Pa zato sam i komentarisao i pisao o stvarima koje bih da se nikad nisu dogodile, ne samo meni nego nikome. Doktori sa ortopedije isto tvrde da oni umjetni kukovi i ostale motke što ugrađuju nemogu se očitati na aerodromima, zato mi je čudno da gosn. Black Coffe nema "problema" sa istim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 29. 9. 2023. at 12:22, NIXIE reče

Titanijum. :crkavanje:

Ne , bio sam budan prilikom operacije ! , imao sam spinalnu anesteziju (ona veeelka injekcija u kičmu ) - zbog fiksacije vilice nisam mogao dobiti klasičnu , pa sam gledao operaciju ;) . Pločica je japanska navodno firme Suzuki (pitao me doktor koji motor sam vozio :) ) od medicinskog rostfraja to je za nogu  - glava šarafa cc 6 mm 18 kom grubi navoj , slično ko za drvo , za čeljust ne znam . Inače to je bilo 1983 će . Inače operacija je čisti mehaničarski posao , imaju sve ko i ja u radionici , flomasterom obilježe di bu rupe , jedino im bušilica na zrak , "špenu" miču "pucvalom" ;) :) i imaju sisaljku samo za krv . Posljedice sam tek u ovim godinama počeo osječati - tipa sam mi "propadne ta desna noga i ne mogu trčati  i nositi više od cc 30 kg . Samo sam jedamput zaustavljen na aerodromu u Rimu , al zbog engleskog talijanske carinice ni dan danas ne znam zašto - pustili su me nakon 2 minute ? . :) Međutim kad pogledam "penziće" mojih godina još sam dobar . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...