Jump to content
chakija

Udrobljena automobilska tema.

Recommended Posts

:thumbsup: Ma pricajte vi sta ocete, al moj sledeci auto ce biti jedna 156-ica :buehehe: EDIT:kad mal bolje razmislim, to ce biti i moj prvi auto prvenstveno sto je tesko nazvati ovo sto trenutno vozim autom, a drugo i to sto vozem nije moje hahaahahha :rofl: (izuzev ove dve sto teram u OB)

meni je 156 bas lep auto a 159 je tek vrh kako izgleda. u tom cenovnom rangu bi i ja isao na alfu. caletov prijatelj je imao gulietu (valjda se tako zove) i znam da je isla kao mutava. posle nje je presao na 90 koja je ladja a danaske ima 2 75-ice koje treba da sredjuje ali imam osecaj da ce to tako samo ostati.znas kako kazu: alfu kupujes srcem a ne mozgom :huh:

to sa mozgom nisam mislio kao uvredu. iskreno i ja bi pazario alfu da imam kesa a da se razmisljam o autu.PS.mozda smo po defaultu bez mozga? nisam radio istrazivanje na tu temu :huh:

@Stefaca naravno da se nisam uvredio ni u kom smislu :rofl: , a ovaj tvoj komentar sam' potvrdjuje da je razmisljanje o alfi u tom cenovnom rangu itekako opravdano.@PchelacJes vala, sviradu dobro samo slabo ih vozam u zadnje vreme. Udarila zega pa ne smem paliti babela :rofl: .Sad mi pade ideja, kad budem pazario auto ima da mu metim ratkapne sa slikom alpha 15A ! :rofl:

Apdejt na Alfu mog burazera: puko jedan klip (146, 1.4) na motoru i sada se šteka lova dok se ne skupi za generalku. Baš mi ga žao... Za cenu njegove generalne, mogao bih da odradim skoro pa još jedan ceom moj auto. Ali ja sam skroman i uglavnom vozim kola samo u lokalu, eventualno do 200km u jednom pravcu, a i to jednom godišnje...

Nisam vozio alfuImo mi je jedan drugar. Znam da je gutala gorivo u neograničenim količinama.Mislim da je imala 4 karburatora ili dva dupla. Ludilo kako je išla.Ja sam 10 godina vozio laču deltu 1.6 GT sa dvije bregaste - 106 konja.Dobar auto nikad me nije ostavila na putu.Ali kao svaki talijan ostane ti brava u ruci, otpadne ručka od vrata itd. Ebeni prekidač od el podizača prozora ne možeš da nabaviš niđe. Centralna nema šanse da proradi. Vrata se zatvarju sa škripom. Mislim ludilo.Na jednoj strani dobar motor, povozan auto a na drugoj sitnice koje te sluđuju.Zadnje tri godine vozim ford fokus 1,6 karavan takođe 105 konja.Ljudi to je mrak od auta.Kupio ga starog 7 godina iz Italije.Osim glavnog servis prilikom kupovine - promjena kališeva, ležajeva kaiševa, ulja, par semeringa na strani kaiševa zadnjih kočionih cilindara /doboš/ i prdnjih pakni ništa ama baš ništa se ne kvari.Prosto pa ne mogu da vjerujem.I danas sa pređenih 170.000, kod mene 40.000 koristim ful sintetik ulje 5-40 i potroši 1 litar na 10.000 kmPrezadovoljan sam Topla preporuka svima koji razmišljaju o Ford Fokusu.Talijane nikad više.

:PZar niko da pohvali neki talijanski auto ??? shmrc...whateva, whateva :) !!!!EDITJel ima neko da je vozio ili posedovao lanciu lybru ? To je auto koji je sve cesci na ulicama novog sada, a meni se svidja, ne koliko alfa, ali mozda kao neka alternativa.