Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

pre 28 minuta, LightMatic reče

Mate Rimac je šupljak, a pazi sad ovo, mi smo rođaci, 3 koljeno. Kao što je već rečeno, mašina za pranje novca.



Kako se zove onaj film u kojem Mel Gibson glumi paranoika koji dobija dokaz da su njegove teorije zavjere točne?
Iako je cijeli život bio siguran u svoja zapažanja, u momentu kad je dobio neosporan dokaz za svoje teorije je ostao šokiran.
Nije da sam sad šokiran, ali shvaćam kako se mogao osjećati lik kojeg je u tom filmu tumačio Gibson. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 19 časa, Vix reče

Hm... Pitam se onda cija je Elon Musk masina :laugh1tooht:

(al to je vec za kafanu)

:risitas:



To ne znam, ali za Muska je pouzdano točno da je proizveo nešto i to uspješno prodao. Za Rimca znamo samo da je Concept 1 navodno prodao u deset primjeraka odmah nakon predstavljanja, pa zatim znamo da je izjavio da će ih napraviti 88, pa da će ih napraviti samo osam iako ih je deset već navodno prodao.
Od tolikih Concepata 1 nijedan nije nigdje snimljen na nijednoj stazi što je skoro nevjerojatno u doba kad snimke ili fotografije top secret projekata iz svijeta auto industrije dolaze na portale u dnevnom ritmu.
Razgovarao sam prije par godina, onda kad je Hammond skoro poginuo u Rimčevoj sklepari, s jednim profesorom na FER-u u Zagrebu, a inače i ljubiteljem auto utrka. U to je vrijeme radio mapu za prvaka Hrvatske u brdu...i za mene totalnog antitalenta, pikzibnera i generalno nezainteresiranog za zakulisne ugre na utrkama na Balkanu. :D 
Tvrdio mi je da je auto bio neispravan i s takvim ovjesom da bi bilo čudo da se nije razbio.
Oni među vama koji su u svijetu tuninga vjerojatno znaju za Damira Muhu. O njemu pričam. Upoznao sam ga preko jednog znanca koji mi ga je predložio kad sam trebao majstora za mapiranje svog praviše TDI-ja.
 

Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.FACEBOOK.COM

17 Mio. views, 116.528 likes, 5.808 loves, 4.863 comments, 11.387 shares, Facebook Watch Videos from The Grand Tour: Never, ever, ever let Richard Hammond drive a $1 Million Rimac Concept One

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, zika reče
WWW.FACEBOOK.COM

17 Mio. views, 116.528 likes, 5.808 loves, 4.863 comments, 11.387 shares, Facebook Watch Videos from The Grand Tour: Never, ever, ever let Richard Hammond drive a $1 Million Rimac Concept One

 



Da, to je jedini snimljen. Uz tko zna kakve ugovore prije snimanja. Rimac je izjavio da je taj primjerak bio prodan i u privatnom vlasništvu, ali osiguravajuća kuća tvrdi suprotno. 
Što znači da niti taj nije prodan.
Pogon za proizvodnju parsto Eura struje na godinu, pogon za marketing 4000 Eura struje na godinu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

Znam da vraćaju ako su naknadno ugrađeni senzori pa nije ista boja, ali ako ne rade nije frka.

Evo ti ovo, ja se upravljam prema ovome već 2. godinu prolazim no problemo:

spremanje za tehnicki.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Aleks said:

Znam da vraćaju ako su naknadno ugrađeni senzori pa nije ista boja, ali ako ne rade nije frka.

Evo ti ovo, ja se upravljam prema ovome već 2. godinu prolazim no problemo:

spremanje za tehnicki.jpg

 

1 hour ago, NIXIE said:

Ako si ih ugrađivao naknadno verovatno mogu da te zezaju. Niko ne izdaje atest za to.

Momci, mozda sam se lose izrazio, moja greska. 

Nisam mialio na parking senzore nego uopste na board, da li radi senzor za ulje, airbag, etc...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2. 5. 2023. at 20:59, LightMatic reče

Mate Rimac je šupljak, a pazi sad ovo, mi smo rođaci, 3 koljeno. Kao što je već rečeno, mašina za pranje novca.

čisti Balkanski jal , ;) upoznaj se sa likom i djelom ,  pusti naknadne priče , dečko , možda i u tuđe dela , počeo od nule ? DIY , neko ga prepoznao ? , jel bitno ko ? napravol posao , uz jad i bijedu , i sad kad je kolko tolko uspio (veli da još nije ) picojalci pljuckaju jer zakaj bi on uspio , a ja sa boljom idejom ne ? ;) pustite nek propadne , pa se naslađujte ;) ... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, black coffe reče

čisti Balkanski jal , ;) upoznaj se sa likom i djelom ,  pusti naknadne priče , dečko , možda i u tuđe dela , počeo od nule ? DIY , neko ga prepoznao ? , jel bitno ko ? napravol posao , uz jad i bijedu , i sad kad je kolko tolko uspio (veli da još nije ) picojalci pljuckaju jer zakaj bi on uspio , a ja sa boljom idejom ne ? ;) pustite nek propadne , pa se naslađujte ;) ... 

btw , nisu mu mogli napaviti poluosovinu  koja more izdržati zakretni moment BMW -a na struju ? ;) , ko ni onom dečku iz Bosne , kaj je radil Fiću - Hajabusu ? ;) itd , al picojalci zapamtite , "sve se da rešiti " ;) :) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, black coffe reče

btw , nisu mu mogli napaviti poluosovinu  koja more izdržati zakretni moment BMW -a na struju ? ;) , ko ni onom dečku iz Bosne , kaj je radil Fiću - Hajabusu ? ;) itd , al picojalci zapamtite , "sve se da rešiti " ;) :) 

 

NHF , možda sam pretjerao ... 

ponije lo me , inače sam "miran" ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 45 minuta, black coffe reče

čisti Balkanski jal , ;) upoznaj se sa likom i djelom ,  pusti naknadne priče , dečko , možda i u tuđe dela , počeo od nule ? DIY , neko ga prepoznao ? , jel bitno ko ? napravol posao , uz jad i bijedu , i sad kad je kolko tolko uspio (veli da još nije ) picojalci pljuckaju jer zakaj bi on uspio , a ja sa boljom idejom ne ? ;) pustite nek propadne , pa se naslađujte ;) ... 

Dobro, prijatelju, kako ti kažeš. Samo, ja pišem iz prve ruke a i nije nimalo važno. Možda mu naprave na Marsu, kad odleti skupa sa Musk-om. A to da je sirotinja bio, laže, pogotovo od demokratskih promjena. Ponavljam, no hard feelings, Sunce tebi, Sunce meni.:cheers:

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   2 članova

×
×
  • Kreiraj novo...