Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

1 hour ago, aaa zmaju! said:

@zika

https://nova.rs/auto/audi-otkrio-koliko-bi-prosecni-kupac-audija-a3-trebalo-da-zaradjuje/

"Audi tako procenjuje da bi kupac novog Audija A3 u Americi trebalo da ostvaruje godišnji prihod od čak 120.000 dolara, što je gotovo dvostruko više od američkog proseka. A govorimo o kompaktu s 2.0 motorom i prednjim pogonom."

"Dakle, prema proceni Audija, vozači novog A3 bi trebalo da zarađuju oko 10.000 dolara mesečno. Da li je onda realno da naši vozači ovog modela zarađuju makar blizu ovoj cifri, ili samo žive preko svojih mogućnosti…"

Naglasak je na:

1 hour ago, zika said:

Sada ćemo moći da opravdanije sanjamo i o ovakvima:

Naglasak je i na polovnom, naravno, ako se pokuša sân pretvoriti u razmišljanje... 

Moje pravo razmišljanje bi išlo u sasvim drugačiju stranu, ponajmanje u dvovratni model ali...

Živi bili pa videli šta će se, zaista, doneti kao pravilo oko NoveGodine, ako ne i kasnije...

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto mi se javlja, vidim danas sluzbeni 4.0 tdi, bice da se prosiruje paleta eu otpada, narocito posle banovanja dizla iz urbanih sredina EU. Eto prilike za bizmis sa drzavom i pojedincima sa lakoprelivenim drzavnim parama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, vladd said:

Nesto mi se javlja, vidim danas sluzbeni 4.0 tdi, bice da se prosiruje paleta eu otpada, narocito posle banovanja dizla iz urbanih sredina EU. Eto prilike za bizmis sa drzavom i pojedincima sa lakoprelivenim drzavnim parama.

Nije 4.0  već 40TDI, to su im neke nove oznake ali ne znam kako se tumače :D 

 

Audi A4 40TDI Quattro S-Line

Motor:  2.0, turbo dizel commonrail, četiri cilindra;
Radna zapremina:  1.968 cm3;
Snaga: : 190 KS pri 3.800-4200 obrt/min
Maksimalni obrtni moment: 400 Nm pri 1.750 – 3.000 obr/min;

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jutros idem na poso, kad pored garaže GSP na NBGD ima šta da vidim. Ja se tu ne parkiram nikad, ali neki se parkiraju. Obzirom da tu nije parking nego trotoar, vlasnik ovog Golfa će verovatno i kaznu platiti za nepropisno parkiranje. Vetar duva ludački, trulo drveće svuda okolo, nema ni trotoara više, sve zaraslo u travu i rastinje.

Drvo1.jpg

Drvo2.jpg

Drvo3.jpg

Drvo4.jpg

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravio karting od njega. Jeste velika sreća da u tom trenutku nije nikog bilo tu, a inače baš u to vreme gomila ljudi dolazi po svoja kola i idu dalje. Desilo se jedno 10-tak minuta pre nego sam naišao tuda sa kolegom kako mi rekoše. Šte da rade ljudi kad parkinga nema dovoljno, pa se parkiraju gde stignu. Inače taj deo je užasno zapušten i nikakav, samo još zmija nema a biće i njih uskoro, verovatno kad malo otopli. Ne znam da li pripada GSP ili gradu to parče, užasno je. Znači, sve idemo ulicom do kola koja nailaze sa leđa brzo, vrlo opasno mesto. Osim toga, tu noću recikleri skidaju ljudima točkove ako imaju alu felne i  zatekneš kola na klocnama ujutru. Posle ih tražiš na KP da ih otkupiš.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema ni pravo na naknadu štete, jerbo je auto parkiran na zelenoj površini tj. blatu. A šteta je, jeste stari G4, ali kao nov je, očuvan.

PS

Svi ostali su prošli dobro, prosto je neverovatno da je samo jedan auto stradao, a gomila ih je okolo. Mislim da je ona bela Kia možda malo oguljena od granja i jedan auto sa druge strane drveta, a možda i nisu, nisam baš nešto zagledao.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...