Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Koliko ljudi sa vozi Alfa-Romeo ?Ja ne znam koji mi je, ali u zadjih mesec dana ne mogu da prestanem da razmiljam o jednoj 156-ici. Shetam auto placevima, zagledam na najlonu iste ko da imam 5k evrica u dzepu <_< .Meni se taj auto toliko svidja da to nije normalno...prosto covek da ga kupi sam da bi stajao na cjupriji, pa nek crknu komshije !Znam da cu ga pazariti kad-tad !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja Alfu 90Prezadovoljan sam Alfom, naročito zimi, nema terena gde ne prolazi.Pouzdano znam da nema problema sa sagorevanjem, podesena je za različita goriva i veoma stabilna.Od 156-ice svakako bolje krčka sarmu, tamo negne oko Nove Godine. <_< PS- obrati paznju na indigo plavu boju !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja Alfu 90Prezadovoljan sam Alfom, naročito zimi, nema terena gde ne prolazi.Pouzdano znam da nema problema sa sagorevanjem, podešena je za različita goriva i veoma stabilna.Od 156-ice svakako bolje krčka sarmu, tamo negne oko Nove Godine. <_< PS- obrati pažnju na indigo plavu boju !

Aiiii kakav model, a tek boja!!! Do jaja!!! Mogu ti reci da mi se svidja ta Alfa 90, a i ne kosta tih 5000 evrica...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Немам ни једну, и презадовољан сам <_< Више сам за Рено Клио РС 197.стоН_Колд

Heh....Ne bih se ni najmanje bunio.Mada kad vec pomenu klio, jedna zbunjujuca stvar je sto je klio 1.5 dci istog godista cenovno u rangu sa alfom 156, sto je po meni totalno apsurdno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Heh....Ne bih se ni najmanje bunio.Mada kad vec pomenu klio, jedna zbunjujuca stvar je sto je klio 1.5 dci istog godista cenovno u rangu sa alfom 156, sto je po meni totalno apsurdno.

Мислим да је принцип као са Голфом,иначе нисам нешто за дизел моторе.Једноставно их не волим!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Moj mladi brat ima Alfa Romeo, ja vise nista ne smem da ga pitam vezano za taj auto. Poslednji put kada sam ga pitao, nesto je samo opsovao. Valjda zbog cene svecica i tako....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

heh, kazu ljudi da alfe zahtevaju posebnu paznju, ali ako se prema njima sa ljubavlju postupa (ne stedi na redovnim servisima i sl.) vrati se visestruko u vidu zadovoljstva za volanom :thumbsup:

Ma sta rece? Mene su ucili da to vazi za sve stvari u zivotu... Cak i za one koje nemaju volan...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:thumbsup: Ma pricajte vi sta ocete, al moj sledeci auto ce biti jedna 156-ica :buehehe: EDIT:kad mal bolje razmislim, to ce biti i moj prvi auto prvenstveno sto je tesko nazvati ovo sto trenutno vozim autom, a drugo i to sto vozem nije moje hahaahahha :rofl: (izuzev ove dve sto teram u OB)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni je 156 bas lep auto a 159 je tek vrh kako izgleda. u tom cenovnom rangu bi i ja isao na alfu. caletov prijatelj je imao gulietu (valjda se tako zove) i znam da je isla kao mutava. posle nje je presao na 90 koja je ladja a danaske ima 2 75-ice koje treba da sredjuje ali imam osecaj da ce to tako samo ostati.znas kako kazu: alfu kupujes srcem a ne mozgom :huh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to sa mozgom nisam mislio kao uvredu. iskreno i ja bi pazario alfu da imam kesa a da se razmisljam o autu.PS.mozda smo po defaultu bez mozga? nisam radio istrazivanje na tu temu :huh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
×
×
  • Kreiraj novo...