Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 8 months later...
  • 5 nedelje kasnije...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Aj ovde da pitam. Jeste prosla zimska sezona, ali treba razmisljati unapred. Zimske gume su mi gotove, vreme je za promenu. Planiram u leto da uzmem jedan set, pa se razmisljam koje i sta.. gledam neke testove, zapalo na oko dva modela Continental TS 860 i Goodyear UG9. Da li je neko imao iskustva, mozda neka recenica..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, shonne said:

Aj ovde da pitam. Jeste prosla zimska sezona, ali treba razmisljati unapred. Zimske gume su mi gotove, vreme je za promenu. Planiram u leto da uzmem jedan set, pa se razmisljam koje i sta.. gledam neke testove, zapalo na oko dva modela Continental TS 860 i Goodyear UG9. Da li je neko imao iskustva, mozda neka recenica..

takve Conti imam ja na mom polovnom autu sto sam skoro uzeo pre jedno 2,5-3 meseca..nisam presao sa njima mnogo,nit je bilo nekog ozbiljnijeg snega,al mi se cine mnogo boljim po svim parametrima (potrosnja,drzanje pravca,bucnost) no cenovna kategorija nize,Vredestein sto sam imao na prijasnjim kolima..jedna mi je imala jedno blago ispupcenje,sa strane,kad sam menjao gume zimsko na letnje,gumar mi je rekao,za nju nema spasa,dobila jedan jaci udar verovatno iz neke rupcage,pa je ovo mozda znak da su na ovo osetljivije...auto je ranije bio od neke firme,verovatno ni oni nisu hteli da se zavitlavaju i skrtare,pa su isli na sigurno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Beli_Ninja said:

UG 9 

Jednostavno kao da nema snega ni leda.

Da malo (vise) ne pretjerujes? Hajde snijeg ali za led nema odlicne gume no ovih sa ekserima. Ja pola godine vozim u zescim zimskim uslovima gdje je vise led no snijeg. A ima i testova koga zanima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...