Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

8 minutes ago, vladd said:

Meni je uvek ljubav bio Ferari...kada vec nesrecno volem, da volem :) 

 

Ne bi ti se mastila kosa ni od mečke

aD3dpK7_700b.jpg

Ja sam vozio samo pobednike Formule 1.

Kad je Reno harao imao sam renoa a sad ..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, sir Oliver said:

ay8d5dM_700b.jpg

The difference between Catholic Church and Ortodox Church:Logan=7.000€ Mercedes=45.000€

Naj jeftiniji Logan je bio 7000. Kupio dizelaša i prezadovoljan a pravoslavac sam. 

Što se tiče katolika i pravoslavaca mislim da si se mnogo zeznuo. Katolici muljaju sa neopisivo više para i utiču ne sve naše živote. Naravno ovo je moje mišljenje poštujem i druga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, skrstic said:

Naj jeftiniji Logan je bio 7000. Kupio diyelaša i prezadovoljan a pravoslavac sam. 

Što se tiče katolika i pravoslavaca mislim da si se mnogo zeznuo. Katolici muljaju sa neopisivo više para i utiču ne sve naše živote. Naravno ovo je moje mišljenje poštujem i druga.

Ali su dovoljno perfidni da to prikriju pa se voze u Loganu. A ovi pravoslavni primitivci se razmeću i upadaju u oči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda grešim ali Patrijah Pavle se vozio u gradskom saobraćaju tako da je to odraz ličnosti, isto tako mogu da potražim slike katoličkih sveštenika u besnim kolima kao i pravoslavaca i opet se vraćamo na isto. Ova slika gore mi totalno tendenciozna jer papa se definitivno ne vozi u dačiji.

https://en.wikipedia.org/wiki/Popemobile

Pročitaj u čemu se je vozio predhodni papa koga hoće da proglas za sveca (hoće oni još jednog da proglase). Pogledaj koliko košta mercedes pa razmisli o odnosu cena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, skrstic said:

Možda grešim ali Patrijah Pavle se vozio u gradskom saobraćaju tako da je to odraz ličnosti, isto tako mogu da potražim slike katoličkih sveštenika u besnim kolima kao i pravoslavaca i opet se vraćamo na isto. Ova slika gore mi totalno tendenciozna jer papa se definitivno ne vozi u dačiji.

https://en.wikipedia.org/wiki/Popemobile

Pročitaj u čemu se je vozio predhodni papa koga hoće da proglas za sveca (hoće oni još jednog da proglase). Pogledaj koliko košta mercedes pa razmisli o odnosu cena.

Ma hebo priču o svečenicima ! da žive vjeru (ne svi) koju zagovaraju ne bi bilo ovoliko sranja ?. ( bilo koja religija). Nego ajmo o reklami ? :).  Najbolja koju sam čuo je odprilike ovako. U jednoj ulici bila tri kafića  . Prvi napiše imamo najbolju kavu na svijetu! Drugi napiše imamo najbolju kavu u svemiru , a treči napiše imamo najbolju kavu u ulici ? !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, grau said:

poznato je da su nasi najsmerniji i najskromniji

 

c5af22c620bf5fa45e8369cc007ab94e.jpg

Čekirajte slonče s desne strane. Jesu li ono u masci hladnjaka i ispod šoferke plava ili plavo-crvena svetla? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
×
×
  • Kreiraj novo...