Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Procitao sve tvoje postove od pocetka... polako .... nemam sta da komentarisem osim da dodam da ima i nijansu vrijedjanja oko strucnosti ....

Sta ti je namjera bila nemam pojma ali pisana komunikacija je takva i tumaci se od onog koji cita a ne onog koji pise.

 

I sto se mene tice, nemam namjeru vise da se nadmudrujem sa tobom u vezi ovoga.

 

Znači tako, prvo me eksplicitno optužiš da sam rekao ono što nisam, a onda bez ponuđenog argumenta (ili izvinjenja) se povučeš pod izgovorom da je to nadmudrivanje. :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@grau

 

Kad bih ti odgovorio na ovaj tvoj bezobraznuk, znam da mi moderacija ne bi progledala kroz prste kao tebi, pa ću se zato uzdržati od toga.

 

vala da znas da si u pravu - ni kroz nozne, a Boga mi ni rucne!! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vala da znas da si u pravu - ni kroz nozne, a Boga mi ni rucne!! :D

 

Ništa onda, moraćeš da sačekaš neku bolju priliku, pod uslovom da zadužiš nekog inteligentnijeg za provokacije... :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ćemo pošteno, najbolji osećaj brzine u Trabantu.

Reski zvuk motora, čovek i mašina, ništa servo i elektronika, juriš 50 a osećaj u najmanju ruku kao 200 (iz prve ruke, vožnja krivudavim brdskim putevima kod Garaškog jezera, Trabant karavan sivo maslinasti).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ništa onda, moraćeš da sačekaš neku bolju priliku, pod uslovom da zadužiš nekog inteligentnijeg za provokacije... :good2:

 

hahha, e nek si mi rek`o i u brk skres`o ! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bemti i kad pokrenuh ovu zamrlu temu. Ajde dosta vise, soske nervoza.

 

 

Postavljena slika

 

@ZF Alfa mora da bude crvena :)

sunce ti hebem da ti hebem...ovi 'talijani su stvarno bolesni

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

najsmesniji mi je onaj serdjo markione kada kaze da fiat ima nameru da  ozivi proizvodnju alfe.

brate prijatelju, pa sta da ozivis crni serdjo?! sta zivlje ima od ovoga?!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sasvim je drugi osećaj brzine u nekom dobrom automobilu sa snažnim motorom, jer daje neki osećaj veće sigurnosti i većinu vozača lako odvede u prekoračenje dozvoljene brzine. U tom smislu je to konstantno iskušenje u odnosu na postojeće uslove vožnje i propisana ograničenja brzine.

 

Već sam naveo deonicu puta kojom svakodnevno prolazim gde je u svakom trenutku bar 2/3 automobila (vozača) u prekršaju. Šta je onda tu

po sredi. Da li je tih 2/3 vozača palo u iskušenje u odnosu na propisano ograničenje (80 km/h), ili ono nije u skladu sa saobraćajnim uslovima.

 

 

@first,vidi predlazem da pokrenes jednu akciju,kojoj je scenario otprilike sledeci:na nekoj od prometnih radio stanica koja se moze slusatu u celoj SRB najavljuje se akcija cijoj je slogen nesto u stilu "pridrzavajmo se saobracajnih propisa 100%"..na benzinskim pumpama ce se deliti nalepnice sa logoom radija i sa pomenutim slogenom,nalepnica treba da bude zalepljena na auto,na dobro vidljivom mestu,da bi oni,koji ne zele da ucestvuju u akciji bili blagovremeno informisani,sto neko vozi sa recimo 30 na mestu gde je rekonstrukcija puta zavrsena mozda vec 5-6 meseci ranije,samo je izvodjac zaboravio da pokupi neke sitnice u vide saobracajnih tabla..budi siguran,bit ce komicnih situacija...

 

:wink2:

 

al da ne bude rekla kazala,ovde je uradjeno gore opisano pre par godina... :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@first,vidi predlazem da pokrenes jednu akciju,kojoj je scenario otprilike sledeci....

 

Kako ja da pokrenem takvu akciju kada sam među onom većinom koja se ne pridržava u potpunosti svih saobraćajnih propisa baš iz pomenutih razloga.

A nisam ni od onih što jedno pričaju, drugo misle, a treće rade. Neka se time bavi onaj ko nema pametnija posla.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...