Jump to content

Teflon zica AWG 22 za ozicenja pojacala


dunavko

Preporučeni Komentari

  • 1 year later...

Tačno [emoji846]
Bitne informacije vezano za ovu žicu, a mislim da nisu navedene u opisu. Dakle, pazite koje veličine rupica imate na PCB. U mom slučaju ću je koristiti za druge stvari. Inače, žica je odlična i za preporuku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel ima da se nadju pcb sa vecim rupama, mislim na one "universalne" sa metalizacijom ?

Nije samo zica ta koja ne moze proci, izvodi greca takodje ne prolaze ( KBU808, KBL10 ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U Birklinu, ne vidim gde piše da je posrebrena? Dunavkova ima 19 licni ova ima 7, nije ista žica.

https://www.ebay.com/itm/22-AWG-Silver-Plated-PTFE-Wire-Assortment-50-feet-19-strand-audio-amplifier-SPC/233850466411?hash=item367292f06b:g:xKQAAMXQMXRQ8JhP

Na ebay ne nađoh 24AWG a da nije Kineska.  A i bolje je ožičiti sa 22AWG. I sigurnije mi je kad je made in USA za vojsku nego ove za civile.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

piše ti u filteru , vidi kraj linka "Kupfer versilbert". stuktura licne je isto stvar filtera tj izbora, ukucaš šta te zanima.

link je za lenjog Nešića a ti nixie meći šta je tebi zgodno, nije tema za ubeđivanje, pogotovu dal je nešto mil ili civil grade.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...