Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

19 minutes ago, aaa zmaju! said:

Totalna budalaština. Samo zbog hajpovanja, pa ove treće sezone TP-a, naduvali cifru samo tako.

Dodatno, Jugoton izdanje, pa da je izašlo iz neke arhive onako propisno arhivirano, nikad' slušano, pa mnogo je.

No, kako bilo da bilo, svaka roba ima svoga kupca, tako kažu.

Mene sada da pitaš ovako na keca da li bih izbrojao četiri črvene za neki LP sada, mislim da se ne bih setio.

Generalno vinili svake godine poskupljuju za 2-3 eura. Mislim na nova izdanja.

Ova vintage, kolekcionarska, prvi presovi idu kol'ko 'oceš, ali tako je i u numizmatici, filateliji, svim hobijima.

Lično ne patim od prvih izdanja. Na prvom mestu mi je muzički materijal, pa onda zemlja gde je izdato.

Pričasmo i o tome ( tu je @paja959 jedan od referentnih, najiskusnijih članova po pitanju vinila ).

Zaključak - nemam ovu ploču na vinilu. Imam originalni CD primerak, Germany 1st press. @Woland ima vinil, msm GER, pazario preko Discogs-a (beše li  ? )

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ imam i tu i dve koje prate poslednju sezonu.. msm prodavcu želim svu sreću, ja sam tu ploču kupio na Discogs, naravno ne Jugotonovo izdanje, sa poštarinom me je izašla max 15€.. ove nove sam uzeo u pretprodaji po odličnoj ceni za bundle, dva meseca pre početka prodaje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Pa napisao sam ti gore već. Da se ne ponavljam.

Evo ti reper za ovu ploču :

https://www.discogs.com/Angelo-Badalamenti-Music-From-Twin-Peaks/release/161590

Znači, trenutno imaš za 12 do 15 eura + slanje solidne primerke ovog vinil naslova. Ono što je najvažnije ima ih. 

Nije neko raritetno izdanje. Ovaj prodavac sa Limundo-a se očigledno rukovodio sa tim uslovno rečeno, prvim izdanjem na vinilu iz UK, koji je trenutno na Discogs-u 35 i nešto eura. Njegovo pravo, ali mislim da će taj tu ploču dugo čuvati kod sebe.

P.S. evo, imaš to Jugotonovo LP izdanje ako baš njega hoćeš u Bosni (Bihać)  za 15 eura. Možeš da i kontaktiraš lika i biće sa sve transport kombinacijama jeftinije nego kod ovoga u Bačkoj Topoli. :)

https://www.discogs.com/sell/item/620920206

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...