Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

.

Koliko puta ste za malo :) na tekstove pesama naših tekstopisaca-kompozitora, pogotovo kad se piše na silu ( rekao bih ).

Ovakav utisak ostavljaju Bregovićeve pesme, odnosno tekstovi nedavno napisani, neki za EVROSONG neki za Z.Čolića.

Brakus govori stihove, Bregovićevih pesama.

Ajde poslušajte, pa vas molim recite jeste li makar naprsli od smeha, ako već ne prsnete.:)

http://www.youtube.c...h?v=1WWoT3CkvvA

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ako to može jedan običan mladić, šta se onda imam čuditi gde mi ode pola od zarađenog novca... (khm...)

Steine, ti i ja smo obicni mladici pa ne radimo takve stvari, ovaj je decko malo neobican :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma mitovi, legende, prevare, zezanje, nego vide li to kako mali provuce ruku kroz astal ?

Trickbuster :cheers: 'Ocete li da vam objasnim ovi trici odma' ili sad?Necu bas odmah, za pocetak malo pitanja:trik 1. Zasto iluzionista nosi onaj veliki prsten?trik 2. Koliko je novcica na stolu? Tri? Ma jeste li sigurni u to?trik 3. Zasto je sto okrugao i zasto na stolu imate gomilu nepotrebnih stvari?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steine, ti i ja smo obicni mladici pa ne radimo takve stvari, ovaj je decko malo neobican :cheers:

Hoću reći, ako on može da gurne ruku kroz staklo i uzme novac, šta se imam čuditi kada mi novac nestane a čak i nije iza stakla...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posto vidim da si ga provalio, imas veceru od mene kad izvedes taj isti stos :cheers:

Ma to može svako ko radi u vladi ili za vladu... mislim, da uzme čoveku novac iz ruke... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posto vidim da si ga provalio, imas veceru od mene kad izvedes taj isti stos :)

Za tri ovako "jednostavna" trika dobijam celu veceru? :rofl: Uuuu, ala si se otvorio... :):beach::cheers: On ih nije bas samo za veceru izveo.Nesto mi govori da ti meni ne verujes :rofl: Nema veze, nije beg cicija, evo besplatnog objasnjenja.Prvi je sofisticirano sibicarenje: Novcic koji je na stolu je antimagnetik a jedan ispod u ciniji je od celika. Prsten je jak magnet. Kada lupka sa cinijom ispod stola, magnet privuce monetu a kada digne ruku sa stola, pada dole. Istovremeno sibicarskim potezom pokupi onaj sa stola i iluzija je da je kovanica propala kroz staklo. :) Drugi: Stavlja TRI novcica u LEVU ruku. Kamera ide ka stolu a onda DESNOM rukom stavlja TRI kovanice na sto?? E, qrac!! Stavlja DVE, ali je jedna uradjena tako da je suplja ko serpa a drugi deo koji upada u tu supljinu je povezan gumicom i ima na sebi zareze. Unutrasnji deo kovanice se nategne i zakaci zarezima za spoljasnji deo. Treci novcic je u ruci ispod stola. Kada udari rukom ispod stola, podmetne tu kovanicu a ona gore odskoci pa se odbravi i gumica privuce unutrasnji deo novcica u okvir. Oko nije u stanju da vidi taj pokret jer je previse brz. ;) Treci: Sto je okrugao, znaci gornja staklena ploca moze da se okrece (ustvari, vecim delom ima ih dve, jedna ispod druge). U jednom delu je staklo obuseno i taj deo se nalazi ili ispod soljice ili ispod onog soka pa se ne vidi. Dok zamajava pricom, deo stakla sa rupom dovuce do leve ruke koja je kao fol nehajno naslonjena na sto. Zatim pomera istovremeno levu ruku zajedno sa staklom koje rotira do desne ruke i onda provuce ruku kroz rupu, uzme pare, izvuce ruku i dok svi zevaju u novac, staklo zarotira tako da se rupa zakloni ispod pogodnog predmeta. Ovaj deo je verovatno izveden preciznom motorizacijom rotacije stakla, a mozda su i oni koji sede oko njega pomagaci u tome. ;) Hm,hm, da vas pitam, niste valjda poverovali da STVARNO gura ruku kroz staklo ;) Gde je smajli "veverica"??
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

K&M, ovo objasnjenje bi moglo da prodje da imam 3 godine i da nema snimka - daj neku bolju pricu... :rofl:

Well, covek ima natprirodne moci, sta drugo da ti kazem... :cheers::) Ja sam ti lepo objasnio. Kazi koji deo u objasnjenju ti nije jasan. Pogledaj usporeno snimke i videces da je sve kako sam napricao. Nisam se aktivno bavio sa trikovima ali sam proucavao topic od malena i znam dosta o tim fazonima. Retko se desi da mi nije jasno kako se trik izvodi. Najjaci od svih iluzionista mi je bio tip koji je izvodio trikove sa kartama. Stavi kec tref na vrh spila, podeli karte a kec tref je jos uvek na vrhu spila. Kada su ga pitali u cemu je trik, objasnjenje je bilo da trika i nema, jednostavno je ruka brza od oka. Pokazao je usporeno deljenje karata i tu se videlo kako gornju kartu jednim prstom prebaci dole, podeli, a onda kartu odozdo ponovo jednim vestim pokretom vrati na vrh spila i to toliko brzo da oko ne moze da vidi. Uvezbanost mu je bila vrhunska i svaka mu cast jer to ne bih mogao da izvedem.Ova tri su skolski primeri i ne vredi se zamajavati sa njima.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...