Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

.

Mislim da su ruskim kamionima i kamiondžijama jedina dostojna konkurencija australiski " drumski vozovi " sa 3, 4 i više prikolica i neverovatnim br. konja ili KW.

Uz ovaj filmić ima i drugih pa pogledajte šta su čudovišta, koja ne koče dok tutnje australiskim pustarama, s kraja na kraj kontinenta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da gledam na History (ili gde već) o vozačima kamiona po zaleđenim okeanima, morima i ostalo... Jutros sam osetio kako je to. Vozeći gospođu na korak bliže do njenog posla, silazim niz nizbrdicu u N.Bgd, jedna od najvećih... Zanimljivo. Posle je bilo, sve, oko 40 po N.Bgd (do Arene i nazad). Uzbrdica je zahtevala da se setim lekcija iz odgledanih epizoda. Naravno, iskustvo iz 4 rata je, pomalo, pomoglo... E, voleo bih da sam jutros imao ovo gore. Tek da neke od nadobudnih saučesnika u saobraćaju... Zato je Volvo karavan bio zakon... Bežali su od mene k'o đavo od krsta...http://www.youtube.com/watch?v=VKpIVESlhrM
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj uradak već dugo kod nas kruži preko mobilnih telefona i lako je moguće da ste to već vidjeli. Ipak, mislim da zaslužuje biti na ovim stranicama jer je to (meni) jedan od najboljih dokumentarnih šaljivih snimaka ikad napravljen! Dok gledate filmić nemojte žvakati, piti ili držati u rukama nešto što se može razbiti kad padne!

Uživajte:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj uradak već dugo kod nas kruži preko mobilnih telefona i lako je moguće da ste to već vidjeli. Ipak, mislim da zaslužuje biti na ovim stranicama jer je to (meni) jedan od najboljih dokumentarnih šaljivih snimaka ikad napravljen! Dok gledate filmić nemojte žvakati, piti ili držati u rukama nešto što se može razbiti kad padne!Uživajte:

.Joooj u pravu si, gledao sam već ranije ali me jednako nasmeje svaki put. ;)A kao dodatak na Alko-inspiraciju evo filmića o čuvenoj Rakijadi u mestu Pranjani. 100% LUDNICA.
.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ovo treba da se presluša... Mile je verovatno bio pokusni kunić za NASA-u. Stave ga da prespava u neku kabinu i ako ne umre znači da ne dihtuje dobro ;) . Inače pesma je origigi iz druge polovine prošlog veka. Pa vi vidite.... ;)

Tekst ubija ;) Dobro porazmislite o tome što je rekla ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leonardo, Zvuchniak,I neka mi netko sad kaže da ne postoje paralelni svjetovi! Nisam bio siguran trebam li se smijati ili plakati dok sam gledao ekipu iz Pranjana! Obrati pažnju na izjavu u stilu "mi smo maratonci, ovi sprintevi nam ne leže" ili na onog jadnička koji se skoro utopio u lokvi vode kraj auta! Rus je za rasplakat se! Onako gadno razbijen, a svima je to normalno!Tekst Masinke Lukić je čisti nepatvoreni rock'n'roll! Jednostavan do bola, a ipak uspije pogoditi nešto važno - to nisu bolje radili ni M. Vukašinović ili B. Obradović!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.Mislim da su ruskim kamionima i kamiondžijama jedina dostojna konkurencija australiski " drumski vozovi " sa 3, 4 i više prikolica i neverovatnim br. konja ili KW.

Uz ovaj filmić ima i drugih pa pogledajte šta su čudovišta, koja ne koče dok tutnje australiskim pustarama, s kraja na kraj kontinenta.
Australijanci su nam najveci "testeri" kamiona, sto kod njih prezivi moze komotno na trziste ;-)Evo malo "mojih" koj i cekaju dozvolu od vlasti:
zanimljivo je da su traileri svaki za sebe i sa komunikacijom sa kamionom, kocenje i upravljanje lakse nego sa narmalnim duzinama a zbog veceg broja osovina i manje ostecenje ceste pored dosta vece nosivosti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vrlo zanimljive igranke sa jakim magnetima.

Nekoliko filmića sa raznim eksperimentima od kojih mi se najviše dopada kad magnet lebdi ili levitira unutar bakarne cevi i to u slobodnom padu.

Nemam takav komad magneta pa ne mogu probati, a baš se pitam da nije opet neka podvala.

Upošte uzev, ljudi se baš puno igraju sa Neodijum magnetima.

http://www.youtube.c...h?v=kU6NSh7hr7Q

Evo i objašnjenja te pojave, bolje reći zakona.

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...