Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...

Koji je ono engleski nogometas kojeg su pitali kako je uspio bankrotirati, a kroz karijeru je zaradio...pa na brzinu nabrojase vrijednosti primanja u klubovima i poznatih sponzorskih ugovora (uglavnom, ozbiljna cifra je bila pitanju), pa je odgovorio novinaru: "Sve sam potrosio na kurve i kokain...dobro, jasno da je nesto otislo i na gluposti, ali sve drugo sam potrosio na kurve i kokain."

:D 

P.S. Ako znate o kome je rijec i znate da nisam bas tocno prepricao tu crticu nemojte dozvoliti da istina stane na put dobroj prici! :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/31/2022 at 12:25 AM, zerowaf said:

Koji je ono engleski nogometas kojeg su pitali kako je uspio bankrotirati, a kroz karijeru je zaradio...pa na brzinu nabrojase vrijednosti primanja u klubovima i poznatih sponzorskih ugovora (uglavnom, ozbiljna cifra je bila pitanju), pa je odgovorio novinaru: "Sve sam potrosio na kurve i kokain...dobro, jasno da je nesto otislo i na gluposti, ali sve drugo sam potrosio na kurve i kokain."

:D 

P.S. Ako znate o kome je rijec i znate da nisam bas tocno prepricao tu crticu nemojte dozvoliti da istina stane na put dobroj prici! :rofl: 

Gerrge Beest ;) (ne znam kak se točno piše ) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, black coffe reče

Gerrge Beest ;) (ne znam kak se točno piše ) 

 



To!!! 
Bravo! To je taj! :thumbsup:
Budući da nisam nogometni fan su mi jednostavno isparili detalji o njemu, a ostalo je u sjećanju samo nejasno sjećanje na nogometnog boema. 
Sad kad sam dobio ime sam izguglao jedan kratak članak, pa da ljudi koji ne znaju za njega mogu pročitati par crtica:

George Best

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/10/2022 at 8:47 AM, zerowaf said:



To!!! 
Bravo! To je taj! :thumbsup:
Budući da nisam nogometni fan su mi jednostavno isparili detalji o njemu, a ostalo je u sjećanju samo nejasno sjećanje na nogometnog boema. 
Sad kad sam dobio ime sam izguglao jedan kratak članak, pa da ljudi koji ne znaju za njega mogu pročitati par crtica:

George Best

Ja ga se sjećam upravo po toj izjavi ;) , iako je igrao dok sam još pratio nogomet :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...