Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

 

Zensko, a popravlja pojacala! :svakatidala:

GUITAR.COM

Los Angeles amp tech Colleen Fazio is gleefully sharing analogue knowledge in the digital age, and...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudina:

WWW.BLIC.RS

Neverovatan trenutak kada heroj na motoru spašava trenutak maloj devojčici zabeležen je Go pro kamerom.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dal razumete ovaj jezik :D

@Aleks mozda i malo prevodi ali pretpostavljam da se snalazi :D :P

WWW.BLIC.RS

Novinarka RTS-a postala je hit na društvenim mrežama zbog uključenja iz Vranja i zbunila čak i koleginicu u studiju, a čitav Internet se i dalje smeje snimku.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 54 minuta, shonne reče

dal razumete ovaj jezik :D

@Aleks mozda i malo prevodi ali pretpostavljam da se snalazi :D :P

WWW.BLIC.RS

Novinarka RTS-a postala je hit na društvenim mrežama zbog uključenja iz Vranja i zbunila čak i koleginicu u studiju, a čitav Internet se i dalje smeje snimku.

 

Brate posle 3 meseca u vojsci tamo pričao sam isto. Nisu me razumeli kad sam se vratio. Plus sam hteo da se ženim sa nekom tamo :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 55 minuta, shonne reče

@Aleks mozda i malo prevodi ali pretpostavljam da se snalazi :D :P

A be, ja si živim u Niš već dvaes godine, kakvo da si ne razumem? Kolega i koleginica na poso mi iz Vranje, imao kolege na fakultet isto od tam, živeo sam si sas cimera iz Knjaževc, bio kod njega u Knjaževc dvaes put, imao sam devojku iz Pirot, i kod nju bio tam, i dodaj si na to da mi tast sa Vlasinu od Guzobije iz Donju Ržanu, nema taj dijalekat južnjački da si ga Acke ne razumeja! :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, Aleks said:

A be, ja si živim u Niš već dvaes godine, kakvo da si ne razumem? Kolega i koleginica na poso mi iz Vranje, imao kolege na fakultet isto od tam, živeo sam si sas cimera iz Knjaževc, bio kod njega u Knjaževc dvaes put, imao sam devojku iz Pirot, i kod nju bio tam, i dodaj si na to da mi tast sa Vlasinu od Guzobije iz Donju Ržanu, nema taj dijalekat južnjački da si ga Acke ne razumeja! :D 

al si cuo za izraz "kvo ti ne"? :D :P

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, shonne reče

al si cuo za izraz "kvo ti ne"? :D :P

Rekoh, cimer mi je bio iz Knjaževca, dve godine - i bio sam kod njega tamo - ne znam koliko puta :D 

"Kvo?" je skraćeno od "Kvo pra'iš?", što je skraćeno od "Kvo pra'iš brače?" što je prevedeno od "Šta radiš brate?" 

Znači može da kažeš "Gde si brate, šta radiš, kako si?" a možeš isto samo sa "Kvo?" :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Aleks said:

Rekoh, cimer mi je bio iz Knjaževca, dve godine - i bio sam kod njega tamo - ne znam koliko puta :D 

"Kvo?" je skraćeno od "Kvo pra'iš?", što je skraćeno od "Kvo pra'iš brače?" što je prevedeno od "Šta radiš brate?" 

Znači može da kažeš "Gde si brate, šta radiš, kako si?" a možeš isto samo sa "Kvo?" :) 

kad te pitaju, "sta radis? ti kazes, "kvo ti ne" :D

sad ga ti brate prevedi... :P 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...