Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 14 minuta, jorgoss reče

Neverovatno, ja za drugi lek sem bosiljka nisam cuo...sta ti je zivotno iskustvo, daj mi pricaj o hifi ju, verovatno radis nesto rutinski a ja za to nisam ni cuo :D


Ja nisam bas neki hifista. Imam rok pamcenja za sprave, topologije, imena i ostalo vezano uz to otprilike koliko i poslovicna ribica ili ona sto je spasavala Nemoa. :rofl:
Zapravo, nitko ne zna, pa ni ja sam, zasto se uopce bakcem s time kad mi je vise-manje svejedno. 

 

pre 11 minuta, Zen Mod reče

e sad bi ja nesto rekao za hifi i 0WAF, al necu

:smesna: 



Ako si htio reci ovo sto sam napisao gore nemas brige - to nije tajna.  :D
Ako ima nesto sto ni sam ne znam - samo raspali! Cemu inace sluze drugari nego da se sprdaju s tobom?! :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a nemoj njega mukicu, to mi sugrađanin, dečko imo problema s alkoholom šta ćeš, bezobrazni su ovi što su pustili da emisija teče, ipak je tu bio realizator ili urednik prisutan valjda,  mada ta televizija bolje da se i ne pominje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, zika reče

U Engleskoj je recimo zakonom zabranjeno da nosiš ovo na protestu... U drugim zemljama ne smeš da voziš vozilo itd...

Citat

REFLECTACLES ORIGINALS reflect visible-light making you seen on the road when biking and anonymous in images/video using a flash. Most to least reflective: Silver, Neon, Gold, Blue, Green, Orange, Red.

Displaying red visible light to the front of a vehicle (including a bicycle), including via reflective strips, is contrary to regulation 11(1) of the Road Vehicle Lighting Regulations 1989. Anyone wearing a pair of red retro-reflective glasses while cycling would, in my view, be liable to a £50 fixed penalty (or up to a £1,000 fine at court).

U banku ako uđeš sa ovim obezbeđenje može odma alarm da upali...Tako da bih dobro razmislio da li da ih nosim...:smesna:

Ima i slučaj onog lika koji je džepni laser uperio u policijski helikopter pa je otišao na robiju.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...