Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Nije „smešno“, daleko je od toga koliko god može biti daleko, nije moguće reći da je „zanimljivo“ ali je poučno. Da ostane za sećanje na nemar... Drugi deo je usporen prikaz prvog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Zanimljivo mi je da još postoje u nas ljudi (inženjeri, tehničari, majstori) koji to znaju da urade. Da ne zovemo Kineze da nam rade.

Imajte na umu da je to bilo pre jedne skoro cele petoljetke. Nije to više isti EPS i pomenuta preduzeća i ostali...  Nekih i nema više. Znam po bračnoj osnovi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Ma pratim ja nožare kovače (Ruse naročito) veoma dugo. Toliko nadahnuća sam akumulirao da pravim svoju tračnu brusilicu. Sad verovatno neću praviti nožekanje, ali za moje potrebe je kao izmišljena. 

Druga tema koju izučavam su električni pogoni za bicikl. Naročito mi se sviđa BOSCH i YAMAHA pedal assist rešenje.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Peđa hvala. Najmanje gledah boju otkivka i sečiva. Snajka me magnetisala više nego plamen kovačke vatre. Nije to dobro za pos'o. :D  

Danas sam (sebi) završio grube radove na tračnoj brus. za površinsku obradu cevi, da ne kažem rohr-schleifmaschine , po ugledu na Metabo dodatak za ugaonu specijalku. Evo jedna fotografija. Treba još uraditi oprugu za zatezanje, štitnik i neke dodatne sitnice.

 IMG_20200811_131235.thumb.jpg.876ebf6aadc854e40c8f534ff03b6877.jpg

Ova mi je naj-kul tračna brusilica.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Leonardo said:

 

Peđa hvala. Najmanje gledah boju otkivka i sečiva. Snajka me magnetisala više nego plamen kovačke vatre. Nije to dobro za pos'o. :D  

Danas sam (sebi) završio grube radove na tračnoj brus. za površinsku obradu cevi, da ne kažem rohr-schleifmaschine , po ugledu na Metabo dodatak za ugaonu specijalku. Evo jedna fotografija. Treba još uraditi oprugu za zatezanje, štitnik i neke dodatne sitnice.

 IMG_20200811_131235.thumb.jpg.876ebf6aadc854e40c8f534ff03b6877.jpg

Respect.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 41 minuta, Leonardo reče

Danas sam (sebi) završio grube radove na tračnoj brus. za površinsku obradu cevi, da ne kažem rohr-schleifmaschine , po ugledu na Metabo dodatak za ugaonu specijalku. Evo jedna fotografija. Treba još uraditi oprugu za zatezanje, štitnik i neke dodatne sitnice.

 IMG_20200811_131235.thumb.jpg.876ebf6aadc854e40c8f534ff03b6877.jpg

:crazyrocker::dance2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...