Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pravio sam svoje prve zvucne kutije sa nekih 14 godina , taman izasli posteni 8" i kalotni iz Svrljiga (dobro - mozda i ne taman , ali za moje znanje da)

 

Guru mi nacrtao kutiju  , ja napravio , napravio i skretnicu ( isekao se kao mali mrav dok sam namotao spulne ) i prva proba je bila u radijskom studiju - referenca Studerov monitor , na jednom kanalu a moja kuteja na drugom kanalu ....... signal priveden mono

2 dana smo vojsovali kutiju samo sa glasom nase spikerke sa tejpa  , a tek posle toga malo mincali BR otvor za bass , sa muzikom

rece Guru - "postena kutija prvo mora glas da radi kako treba , onda je posle lako"

 

e, kako sam posle toga spalio 15-ak kalotnih Svriljigana , za manje od godinu dana , to je druga prica ...... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, vladd said:

Kolika fantazmicna budala treba da budes da to pomislis, a jos ludje da ladno izjavis?

Pa utisak okruzenja je baziran na nivou formiranosti licnosti, formiranog karaktera, inteligencije, nivou znanja...

Mozda se zezao? :) 

odslusaj ceo intervju

ovako izmaknuto iz kontexta zvici suludo , ali to bese (samo) korelacija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

58 minutes ago, Zen Mod said:

odslusaj ceo intervju

ovako izmaknuto iz kontexta zvici suludo , ali to bese (samo) korelacija

Da, da,  kontekstu nema veze, dijametralno, suprotno od samog po sebi...

Jbga, nema se uvek u komadu 40 min..umalo da se razocaram u coeka, inace finog i pristojnog genijalca...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...