Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

Deluje mi kao da si pokusao da dresiras psa, pa je on pobedio snagom volje, pa ti ides okolo i ujedas.:D

Elem, sta ti nije bilo jasno, ili si nekom platio da ti osmisli niknejm, iz nekog razloga, posto ti je engleki bas onako strani jezik, a ni sala i zabava ti nisu pri ruci(jbga, ljubimac pobedio :)

Ali javi, da li si prikupio poene kod sluhofila pomodnih igracaka, tesko da ce te tako vrcavog gratis primiti u drustvo.

Ja taj nivo rezonantne glave i eho slusanja, sumnjam da cu postici.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

čudo je ovaj đed božićnjak, od silnog znanja ušo u milione, snifuje okolo pa nađe ajpi nas glupih dresera pass-a čas njemački čas afrički pa hrvatski crnogorski a na kraju i srbijanski, dok je njegov ip uvek iz bgd

- vorum mu kuća

baćo na mladima ostaje svet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno da na mladima svet ostaje, ali ne bas takvima, ostace onima bistrijima, sa cistijom hemijom, ta tvoja bas bas nije dobra. :) 

Kakve crne adrese te spopale?

I nisam rekao da si glupi dreser pasa, to nije u mom stilu, vec da je pas bio nadmocniji pri dresuri...pa si stoga, nicimspomenut, krenuo da ujedas :) 

Sta ce tebi tube, nadji neku snajkicu, pa budi snajkicalover, ovde ionako vorum slabo stoji sa kalendarski mladici...onako, mladih u dusi, ima previse :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, vladd said:

Naravno da na mladima svet ostaje, ali ne bas takvima, ostace onima bistrijima, sa cistijom hemijom, ta tvoja bas bas nije dobra. :) 

Kakve crne adrese te spopale?

I nisam rekao da si glupi dreser pasa, to nije u mom stilu, vec da je pas bio nadmocniji pri dresuri...pa si stoga, nicimspomenut, krenuo da ujedas :) 

Sta ce tebi tube, nadji neku snajkicu, pa budi snajkicalover, ovde ionako vorum slabo stoji sa kalendarski mladici...onako, mladih u dusi, ima previse :D 

ako ja nisam dreser passa onda ni ti nisi ker ali ti nastavljaš snažno i guraš napred uz av av AV

dolazim ti u rodni kraj pa možemo malko i da se družimo i izvan voruma da se bolje upoznamo, čista razmena mišljenja

na akademskom nivou možeš odmah povesti i svoje drvene vorumske advokate jer i oni imaju mišljenje i diplomu i onda u sretnom ljubavnom trokutu možemo osciloskop posmatrati zajedno a mjuzu ćemo zamišljati kao na blajnd testu jer slušanje nema smisla u diy zajednici

ps iako sam jelte funkcionalno nepismen mogu ti poneti i YU slova!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...