Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

On 2018-03-11 at 12:22 PM, vladd said:

Kreten!:angry:

Ako ce da se folira sa tim ultragej manirima, neka uredjuje salvete i ikebane..

Kakva crna voznja autobusa...

4

???

Ti stvarno mislis da je to ponasanje tipicno za gej populaciju!!?? Jesi li ikada sreo ili pricao sa nekim gejom?

Koliko na ovom forumu insistiras na znanju materije pre eksperimentisanja i sada samo ovako izbacujes komentare samo na vidjeno ... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/13/2018 at 7:59 AM, ninja said:

a bas me zanima kada si vozio autobus ili kamion?

Pucas na slepo.. :) Jeste verovatnoca velika, ali ipak promasaj..

'83, Capljina, instruktor voznje, prekomanda Sarajevo, vozio na Olimpijadi, iztina "luksuzno vozilo"..dodatne obuke, dodatna polaganja za posebne uslove voznje...prosao 4 skole voznje..voleo vozikanje...

Imam i C i E kategoriju(po novom je to listing nekoliko kategorija), autobus je bio van interesovanja, znam dosta i o voznji...i o igrackama za voznju

Batica ne drzi volan, a sa takvom voznjom ne bi prosao ni vozacki, nigde u civilizovanom svetu...

 

Potpuno nevazno da li je masan ili svilen, lep ili ruzan, mora da se posveti poslu koji obavlja, a ne da posao prilagodjava svojim tikovima.

 

P.S.

Ajd da mu oprostim ukrstanje rukica, ali u 16 sekundi cacka uvo, okrece glavu, obe ruke van volana..krajnje neozbiljno za "profija" koji vozi autobus. Kretenska bahatost ne obracanja paznje na ozbiljnost posla.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@vladd, sad miješaš babe i žabe, pročitaj prvo tvoj komentar pa njega tumači.  Obično pišeš naširoko ali si ovaj put bio kratak i koncizan, a u "peglaju" ideš ponovo u sirinu i biraš tebi odgovarajući pravac. 

Btw: Pogledaj dobro gdje gleda kad vozi, ruke ne ukrsta (što I nije zabranjeno) a drži sa jednom rukom (što isto nije zabranjeno). Cackanje uha, ovo neću da komentarišem posto mislim da imaš sam ćelija koje će da te upozore na besmislica argumenata što koristiš. 

Ta pravila polaganja od pre 40 godina su davno prevaziđena i promjenjena. 

A još da ne komentarišem tvoje "rukica" posto samo govori o tvojim predrasudama. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ninja

Da vozi 36km/h, to je 10m/sec, u slucaju incidenta, dok vrati ruku na volan i odreaguje(tu bi mogla da padne opklada da li ce da vrati ruku ili ce da vrisne ijuu :) ) proci ce 0,3 do 0,4 sekunde(ako ozbiljno ubrza svoje dirigentske pokrete), sto je 3-4m...ladno da prepegla pesaka, biciklistu ili bajkera, ili ceo manji auto..

Nepazljiva voznja me uzasava, svakodnevno sam u saobracaju(u proteklih 42 god), sa ogromnim procentom nekoncentrisanih vozaca naokolo, svaki treci se zabavlja sa necim, posto voznju ne tretiraju kao ozbiljno opasan posao. Kada je promena vremena, prosto se zalecu u komplikacije..

Nisam neki cistunac ili strejter u voznji, volim udobnu, agilnu i defanzivnu voznju, ali su me najvise neke naucene rutine izvlacile iz nametnutih problema.

Gine u proseku 5 osoba za dva dana. Jeza.

Sire, ima takvih i na putu, i kraj puta...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, vdzele said:

Jel moguće da bi to uradio sprskoj svetoj kravi ?  :P

Vozio sam ja G2 diesel 1.6 10 god. jer za bolje nisam imao, samo ne znam što ga tolliko hvale, kilav i bučan auto, samo što je trošio 6l po Beogradskoj gužvi i ništa više. Onaj derpe ne bi tako mogao da drži volan i menjač sa dva prsta u G2 treba muška ruka za volan i muška noga za kočnice. 

Zvao bih parking servis, nego auto je još registrovan pa neće da dođu da ga nose.  Nekako vole da na našem malom parkingu ostavljaju svoje krševe, a borba je svaki dan za parking mesto. Već su dva komada tako odneli prethodnih godina, ali im je bila istekla registracija, komšija ih pozvao, odmah došli. Inače taj komšija više i nema kola, nego voli da zavodi red na parkingu, vrlo je koristan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...