Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

E ovo je jedini šampionat koji bi trebalo redovno pratiti, i pohadjati.Definitivno je bolji od svih WRC, F1, FXX i bilo kojih lokalnih ringova.http://www.youtube.com/watch?v=jjyoTY6jz8w...

Saglasan sam Leo, valjda zato sto obozavam vatrogasne brigadirke... Nekako mi prirasle k srcu!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Катастрофа, никад ми неће бити јасна магија Руских возила.Иду по свим теренима и свим метеролошким условима!дискО_Сту

Nikakva magija. Zatvoren elektro i pokretački sistem u kombinaciji sa motorom od 500 slonskih snaga koji može da iščupa sekvoju i troši litru po kilometru... Recept za uspeh ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svojevremeno sam video u Rusiji majci, majstora kako poliva kamionski motor istog KAMA3a vodom iz vodovoda, da bi podigao temperaturu sa -30 (kolko je bilo napolju) na nesto priblizno 0 ne bi li upalio. Majstor zaliva, a ono se ledi na motoru... I posle 10ak minuta udje i upali... E da nisam video ne bi verovao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

%OFF%U skladu sa slovenskim duhom koji delimo sa Rusima, cesto smo fascinirani "ludim rusima" i njhovim izmisljotinama. Ipak, ko je bio vozac u vojsci zna bolje: necete naci gotovo nista sto je ruske proizvodnje a da je jos uvek u upotrebi. Jednostavno, kod nas su iz nekog razloga te ruske masine precenjene.Ko to prati, zna da su recimo Skandinavci, Nemci, Izraelci, pa cak i Amerikanci daleko ispred po kvalitetu izrade (pouzdanost i upotrebljivost) vojnih vozila. Svako je napravio po neko vozilo za demonstraciju sile, ali takvo vozilo samo za to i sluzi i prakticna upotrebljivost mu je gotovo nepostojeca. Rusi uglavnom takva vozila i imaju - valjda bi hteli da pokazu kako su sacuvali dostojanstvo, kako su i dalje zajebani i tako to...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E eto, opet rusofili protiv ... Ne bih se bas saglasio, ruski aero program je jos uvek miljama ispred... a sam sam svedok da me LADA S(L)AMARA nije ostavila nikad na -15 do -20, a da ne upali, niti da mi se smrznu brave, kao sto sam se odmah posle napatio sa Vectrom, koja ispod -10 nije htela da upali normalno, a za brave da ne pricam kojim sam se sve DIY metodama sluzio da otvorim vrata. Dakle nije ovo fascinacija ili bilo sta slicno nego ih je nuzda naterala da prave robusne masine koje mogu da istrpe njihovu surovu klimu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...