Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Preporučeni Komentari

Zivo me zanima sta je to unutra sto pomaze ovamo a ne i onamo, a treba da radi samo nesto trece, da koriguje sum i fazu , u nekoj meri. I to sve posle prodje kroz trafo, ispravljac, ubije ga jedna fela kondova prema masi, dobri ili ultradobri regulatori...

Mnogo je tu podpitanja....

Na stranu tip muzike koji moze da pokaze neku detalnost ili dinamiku.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 17 minuta, vladd reče

Zivo me zanima sta je to unutra sto pomaze

it's kind of a religious question.:)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

da ima neki poveci trafo u sebi,sigurno,,ako pogledas dimenzije i sta bi covek onako ocekivao o takvih dimenzija,cuje se i blago zujanje ako ne sviri muzika i priblizis mu se na blize od 1m recimo..gornji poklopac je mlak..siguran sam da ima po internetu slika o unutrasnjosti...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

prolećno čiščenje se nastavlja :loleverybody: nađem u fioci lepu pločicu za Sipijev mju follower sa po jednim Sipi shuntom po kanalu, srećom našao sam i pcb na kompu pa sad skontavam gde sam naumio komponente i gde da bušim rupe. pogledam datum kad sam crtao pcb, 2012 lepteyebo :ph34r::blink: tako da je red da napravim ovaj preamp kako dolikuje ovih dana:hammer: imam ga negde funkcionalnog u prototip fazi ko i sve što radim, puna kuća prototipa, doduše i ja se još nisam "izdigao" iz prototip faze :beta:

IMG_20200511_190753_resize_80.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Fantastičan preamp. Samo treba doooooooobro iščitati onu temu, mislim da si baš ti imao problema sa raznoraznim vrednostima struja kod onih malih mosfeta; treba to fino ugladiti i onda je zvuk pravi :good:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pa da, to je taj funkcionalni prototip, a onda kad sam počeo da ga tražim setim se da je ugrađen u F5 sa 2sk2013 2sj313 (tako beše valjda:blink:), a onda se setim da sam F5 pozajmio drugaru pre jedno 4 godine :rofl: dok ja slušam muziku preko TPA3116 s kompjutera  :sarcastic_hand:  Tako da ću ponovo da ga minkerim, a i 'beš sprave, bitno je da se nešto švajsuje :hammer:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A ne, ovo su sabrana dela 3 pušača, od čega tast vredi za 3 znači 5 :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Hehe, e to je pitanje :D

Trebao je da bude XA 30 point 5, međutim krenulo se ka point 8, i sad je negde između, sa jfetima nasviranim strujom, malo većim biasom, crossover displacement sa CCS-om umesto sa R... i sad... ajd nek bude XA30.7 :P

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
12 hours ago, Aleks said:

Sviraaa!!! :crazyrocker:

Jbmt, morala korona da se desi da bih ispoizavršavao projekte...:rofl:

leeepo. pravo krmence  :thumbup:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 42 minuta, chakija reče

Jedva čekam utiske... 

Posebna tema? 

Biće nešto... treba to sastaviti lepo, prednja još nezavršena...

A utisci.. Zasad samo na basevima neverica (msm Pass brate), ali za ozbiljnu analizu kada bum imo na čem čuti.. :D Kutije mi 80km od mene...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 14 časa, Aleks reče

morala korona da se desi da bih

:sarcastic_hand::svakatidala:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 15 časa, Aleks reče

Jbmt, morala korona da se desi da bih ispoizavršavao projekte...:rofl:

Podseti me ti sad da sam LECH pravio 99 u sred bombardovanja. Ja lemim a prozor vibrira od udara. Pre toga godinu dana sve stajalo pripremljeno za pakovanje i nikako da se uvatim posla.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...