Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

WWW.EBAY.DE

Powerful Oscilloscope: With a hardware architecture of FPGA+MCU+ADC, this handheld portable oscilloscope has a sampling rate of 50MS/s and an analog bandwidth of 10MHz. Bandwidth: 10MHz. Built-in Signal Generator: With the built-in DDS function signal generator, this mini oscilloscope can output 7 different types of signals.

vrede li nečemu ove spravice ? :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 20 minuta, Mikorist reče
WWW.EBAY.DE

Powerful Oscilloscope: With a hardware architecture of FPGA+MCU+ADC, this handheld portable oscilloscope has a sampling rate of 50MS/s and an analog bandwidth of 10MHz. Bandwidth: 10MHz. Built-in Signal Generator: With the built-in DDS function signal generator, this mini oscilloscope can output 7 different types of signals.

vrede li nečemu ove spravice ? :D

 ima ih u rasponu od 70 do 200 evra - svi su 3 u 1 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se malo igram fullrange a

Siare vs. Alpair 10.3

Jedno je sigurno, Alpair se vise ne vraca u kutiju. 

Oba lepo zvuce, svaki na svoj nacin. Ima jos posla oko Siare-a (dammar). 

Mislim da cu oba da stavim na daske. Pa cu menjati, i vremenom odluciti koji ce  ostati. 

Mada, i to dok ne skupim kintu za Sonido 175A :)

AB-OB-test.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigle mi 6J9P-E pentode, 10 komada.

Ja sam mislio da ce sve to biti iz iste fabrike kad ono 3 + jedan nepoznat poizvodjac - na balonu pise samo Sdelano... / napravljeno u SSSR.

Od 10 kom samo 8 ima OTK, znaci dve su izasle iz fabrike bez kontrole.

Od ovih 8 samo 5 ima Romb - sto ja tumacim da su stvarno za vojsku.

Fabrike : Oktyabr, Polios, jedna Foton....

Stavio da rade one dve bez fabrickih logoa ali koje imaju OTK + Romb.  Ostale jos nisam proveravao u kolu.

Elem ipak zadovoljan, ove dve su zamenile E180F Philips i generalno zvuk ima nesto vise basa ( to je ono sto najlakse odmah cujem ).... cini se da je uopsteno zvuk malo cistiji ali to treba jos proveriti, mozda samo sad RIAA EQ ima bolji "tilt".

 

Nabavku sam radio primarno jer datasheet-vi ruski pokazauju skoro 1:1 kopiju ali neka merenja u istim uslovima, koja sam nalazio povremeno - ukazuju da ovo nisu potpuno iste cevi i da ruske mozda imaju nizu anodnu impedansu za isti opseg radnih uveta.

Procena je bila - ako su stvarno makar malo razlicite a kolo SRPP sa gornjim clanom IRF830 u startu dizajnirano sa 6J9P-E.... da bi to trebalo probati jer ce mozda bolje raditi.

 

:bad_boys_20:

 

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve zajedno 3,800 Din.

Ako mozes molim te posalji mi shemu koju koristis za proveru cevi - hocu da to napravim da ne akam podnozja na phono pcb. 

Treba mi da proverim unimerom samo osnovne parametre za pocetak.

 

P.S. Ima ih dovoljno za nesto jos drugo, inace sam povadio datasheet-eve da uradim matish za osnovni trodni spoj - za I/V.

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 7 časa, NIXIE reče

imam napravljeno kao test sklop samo za 6E5P

Hvala

Nego imas li neki visak 6E5P, recimo par-dva koje bi prodao ?

ili koga da pitam molim te shibni mi na pm.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što bi rekao jedan bivši član foruma (trajno banovan), ti švajseri, kako sam ih ja nazvao, oni uzmu limenke od energetskih pića, i onda uzmu te žice što se motaju motori za veš mašine i od toga prave kao zvučnike, zamislite

20231210_123337.jpg

NO SLEEP

20231210_140723.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aaa Grone... pitaš šta dalje... Nema dalje, ovo je brutalno brajko :D  :robots000_2:

 

pre 37 minuta, aaa zmaju! reče

Pa što uze guaranu i Zajačarca...nece ništa valjati L i D!

O'šo Heiniken pre neki dan - žena bac'la limenke, avaj :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...