Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Recommended Posts

^

Upravo tako. Bzv zapostavljena vrsta za klopu.

Fenseri nece da se bakcu s kostima, a to shtuka ima.

Ali . . .  to je grabljivica i predator br. 1 i njeno meso je puno proteina i vrhunsko.

Najbolje na procep ili kako kuhinje savetuju - na lesho. :)

45 minutes ago, skrstic said:

. Još da ponovo poslušam 2a3 i da kažem batali sve i hrčkari za pojačalo za penziju.

Cuces obecao sam ti a ja sam covek od reci to znas,. Samo da nam ukucani odu u neki shoping, :) 

Ovo nije bilo upućeno tebi ili bilo kome. Ovo je moja konstatacija da bolje pojačalo ne čuh. Nisam ih puno čuo na žalost ali ne sumnjam da je ono u vrhu. Pa ti si ih barem podosta čuo.

O tom po tom. Mozda BA3 front, mozda Bundeva, mozda neke lampe, mozda... Ni sam ne znam jos uvek.

Mogao bi da proveris kod Ante cenu za crnu elksazu.

4 hours ago, skrstic said:

a balansirano povezivanje ide preko oba konektora. Nisam balansiran :D tako da nisam probao.

Ma u redu je kad nisi balansiran...:lol:

a balansirana veza je preko malog 2,5mm konektora a nebalansirana veza je preko 3,5mm konektora (lepo piše na pločici):rolleyes:

6 hours ago, zek said:

Ma u redu je kad nisi balansiran...:lol:

a balansirana veza je preko malog 2,5mm konektora a nebalansirana veza je preko 3,5mm konektora (lepo piše na pločici):rolleyes:

koliko sam pročitao koriste se oba konektora, mali za sugnal a veliki za masu. za pisanje piše sve i svašta, i mija se povredio tako :D. na žalost ko će ga znati šta je tačno.

9 hours ago, Beli_Ninja said:

kod Ante cenu za crnu elksazu.

Bilo oko 3000 din komplet za malog babela. Racunaj tu negde oko 4 za komplet sve.

7 hours ago, skrstic said:

koliko sam pročitao koriste se oba konektora, mali za sugnal a veliki za masu. za pisanje piše sve i svašta, i mija se povredio tako :D. na žalost ko će ga znati šta je tačno.

To verovatno za balansiranu vezu jer na malom konektoru ima 4 konekcije + i - za svaki kanal, onda valjda uzimaju masu sa velikog.:unsure:

Nego, da li je tačno da svaki put kad se uključi sokoćalo mora da se podesi volume jer se posle prekida napajanja resetuje na neku postavljenu jačinu?:o

Pošto je regulacija jačine u digitalnom delu (valjda sam dobro razumeo), da li to utiče na rezoluciju signala koji prolazi?