Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Malo da se smirim posle Hifiles show-a i da odmorim uši na sopstvenom sistemu koji počinjem više da cenim posle svega što sam tamo čuo, reših da se malo zanimam.

Šta uraditi na brzaka nego napraviti novi kabal. Ovoga puta izbor je pao na SPDIF kabal, sad imam 3kom. i svaki daje malo drugačiji zvuk, što je jako intrigantno obzirom da je digitalija u pitanju.

Kabal je RG302/U - 75oma, centralna žica je solid core posrebrena, oplet od takođe posrebrenih žica, izolacija centalne žice je teflonska, spolja nisam siguran šta je trebalo bi da je takođe teflon, konektori Neutrik NBNC75BLP7 takođe 75oma.

U startu vrlo svetao zvuk koji se smirio posle otprilike 3 sata. Mislim da je malkice bolji zvučno od Neotech KCS100 iz Kanibala sa kineskim krimp BNC konektorima, a značajno bolji od RG58/U takođe iz Kanibala (taj nije Kineski mislim da je Turski zato sam ga i kupio). Vizuelno ovo je vrlo lep kablić, dosta je krut zbog teflonske izolacije.

20181118_192021.jpg

20181118_192458.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to znaci da menjas zvucnike - ratosiljavas se Tann viskova , ili skroz Tann ?

 

mislim , razumljivo je , svak ih danas ima ......  pa covek i ako voli , mora da krije , da ga ne pomesaju

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...