Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

svaka cas svakome , ali 2Kje molto nofci za ruke , cak i za WM

to ako trazu u Prestonici , oti majstori evidentno i jedu i seru zlatnici , danke lepo .... ete im pa neka prave kofcezi po te pare

na stranu sto je GRF bolji box ...... al nije tako lep , pa se lepu za lepotinju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

56 minutes ago, vladd said:

Zasto sverc, stavis natpis tannoy, i to niko ne carini:buehehe:

 

Inace je cena JBLa vise nego zanimljiva. Ako je to cena, a nije cena recimo transporta ili remonta...

evo . ganc novi

https://www.ebay.com/itm/JBL-speaker-4312-E-single-item/163034906027?epid=1944001034&hash=item25f5a33dab:g:bKIAAOSwunBa7sv9

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

znas kakav coffin moze da se napravi za 2K , plus materijal .....

I meni lici da postoji i ta mogucnost, pogotovo sto proces nije slozen, nema egzoticnih spojeva, epoxyja, duboreza, sve je klasicna tehnika, daske unapred ukrojene po nacrtu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja mislih da je isplativije praviti sanduke za Topalovice , i naplacivati 2K

ima manje pregrada , veca zarada

msm ....... ajd da poredimo kulturan i lep stolarski posao sa autolimarsko/lakirerskim

znas koje grdobe resavaju ljudi za 2K u rukama , bez materijala ?

totalku na kvadrat , i to ne fuseraj rad , nego vrh vrhova

ono , treba ceniti svaciji rad .......  i tu mi se nekako uklapa do 1K za ruke , da sve bude tiptop

al 2K , u srBijici ....... pa da ih i sam Krez narucuje , mnogo je

naravno - pricam  o izvodjenju stolarsko/farbarskih radova po narudzbini drugog lica .....

ako neko ima 00 da uzme materijal i napravi WM za prodaju - sam , od nule do ende, kljuc u ruke , nemam komentar , kakva god da je cena

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, ali to je W i on mora da kosta toliko... Drugacije ne bi bio W i svi bi se smejali.
Bese nekad prica. Naplatis coveku manje, on okrene glavu i kaze, vidi budalu kako uradio nista ne valja. Oderes ga sa parama za isti posao...on kaze, vidi kako uradio, svaka mu cast [emoji16]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sve to stoji

ja samo pricam iz pozicije nekoga ko je napravio dovoljno razglasnih bass i generalno horn boxova po Fane , RCF i Klipsch nacrtima ......... koje eto nisam furnirao i detaljisao hrastovinom, tako da ipak znam koliko to vredi po pitanju majstorluka

daleko bilo da nipodastavam iciji rad i zanat , upravo nasuprot ...... samo sam se malo osupnuo na cifru od 2K .... ako je u pitanju najamni rad

ako je busines project u pitanju , nemam comment - dabogda ga prodao covek po 33K , koliko ga i Tann prodaje , odnosno nakupci

al i tu mogu samo da umrem od smeha ...... za 33K mnogo dobrih zvucnjaka da se pripravi ..... i jos da trcu oko WM i da ga lupku po glavu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...