Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

pre 17 časa, Leonardo reče

Nixie, koliki je A x B bočne strane?

Ne nađoh crtež pravi, samo neku početnu skicu koja malo odstupa od originala. Ko zna gde mi je to. Ali sve jedno, vide se dimenzije, malecko je.

Sonus Fabere TOY draft.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Koja said:

:D

Jel taj alpair radi kao full range, ili je povezan i visokotonac :)

Visokotonac sluzi za ukras :D

A i subwoofer sam iskljucio, malo se razradili Alpairci, ima svega dovoljno. Slucajno sam jednom isljucio subwoofer, i mislim da je ukljucen, kad ono nije :D

A zvuk Mofa? Malo sam sad slusao, bez pretpojacala (tek treba da ga sastavim). Spojen direktno na DaC, kad je sve na max, cak moram malo da utisavam...

Zvuk ono, bas podseca na lampasa...bas je malo puniji, ima onako neku dubinu. Da li zbog zavojnice, ili cega...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbte slike su ti bas informativne :clapping:

 

dje fuses ( posebno za svaki trafo) 

dje IEC (ajd reko si bice) 

dje switch

koja snaga trafoji i kolki capsovi, da znamo da li treba softstart

dje grecovi

ene etc

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

IEC sam kont’o sa prekidačem i osiguračima da stavim ako nadjem (a vol’o bih). To nazad posred srede. Trafoji 400VA 36-0-36, capsovi 22.000uF (ne mogu uspravno da stanu) a grecove bih grunuo odmah do capsova (skroz levo i desno, odmah do nas iza hypexa. Kont’o da isprintam nosače za kondenzatore, pa da ih lepo zavrknem na dno. Master switch nisam mislio da koristim stalno, zato bih na IEC, a sa prednje strane samo standby switch (ucd180 to podržava, tako da je stalno sve pod naponom, a ćuti). Pošto inače sve uređaje držim stalno popaljene, standby mi se čini kao rešenje.

A?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

obavezno svaki trafo svoj mrezni osigurac

ako hoces IEC integrisan sa prekidacem i osiguracem ..... tu je samo mali prekidac moguc pa bih to preskocio na tvom mestu

stavi posten velik rocker prekidac, ako hoces da traje, i kucista osiguraca levo i desno od IEC

svaki trafo poseban soft start - mozes NTC 10R ranga CL60 ili uzimaj soft start pcbs - imas kod Trafco 

ostalo nemam zamerke

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...