Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

pre 9 minuta, Zen Mod reče

smrzo se on sam i ceo, cim je oziveo i shvatio ko mu Tatko

ono, ko kad Bosanac dere zeca

 

:Viannen_loungelizard:



Bit će da ne znam tu anegdotu o Bosancu i zecu. Što kažeš, derao je zeca. Misliš ono, dero ga nako... ili baš dero? :rofl: 

 

pre 6 minuta, Vix reče

Bice zvuk da se smrznes... :laugh1tooht:

P.s. Zagonetka: Greje se, a zvuk da se snrznes. Sta je to?

Odgovor: LuDef :shinymj5:





:punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

-kako Bosanac dere zeca?

-nikako; nabije ga na spolovilo i on se sam dere

msm, tu sad moze i varijacija na temu.....

-kako Ninja dere zeca?

-nikako, Hanuma i to uradi, kao i sve ostalo, da ne bi Ninja sto zaebo

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Aleks said:

Ovamo sam na FB u nekoj grupi... FR zvucnici i to, vise me ubacili nego sto me stvarno interesuje,

oni tamo bas cene Alpair...

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Da. Sad razmisljam kako da kupim jos jedan par, ali 10p, cisto da ne bude isti. Vredi svaku paru! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se razumemo, da ga ne izdizem u nebesa. Ovaj zvucnik je, sto bi se reklo, "all rounder". Ide dovoljno nisko, ali ne lomi kamenje u bubrezima. Midrange-moze to i bolje. Visoki-e pa nisu svileni. Efikasan-pa bas i nije.

Ali, odradjuje sve, dovoljno dobro. Ja srecan. Jos nisam odlucio da li cu ubuduce praviti Pensil ili BiB. Najradije bi ih ostavio u tim BR kutijama, i kupio jos dva para, pa jedan u Pensil, drugi u BiB :D

Samo da nadjem pare... :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, gluv_i_udaren said:

Samo ako ti rok isporuke odgovara i ako potpišeš da me nećeš prebiti ako probijem rok  :SHABLON_padonak_03: :D pošto sam ja za hobi ojebina i još ni Thorensa svog nisam završio.

Usput sam naručio Audiomods Series 6 misleći da ovu neću nikad završiti. Sad ima da dignem ruku na sebe ako sam kupio goru držaljicu od ove što je sad (napokon) imam. A sve su prilike da će biti gora.

Pa ako hoces jos koje iskusenje, jedna vrlo jednostavna, mehanicka, tangencijalna rucka. Nije je nesto tesko za napraviti. Ja ti mogu dati mjere pa probaj :P :D

Dodaj samo mogucnost VTA i vozi misko ... cita kako je i rezano a ide ko jedrenjak i po valovitim plocama.

Evo malo mojih starijih filmica :oldtimer:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:
-kako Bosanac dere zeca?

-nikako; nabije ga na spolovilo i on se sam dere

msm, tu sad moze i varijacija na temu.....

-kako Ninja dere zeca?

-nikako, Hanuma i to uradi, kao i sve ostalo, da ne bi Ninja sto zaebo

:smesna:

 

cu ga ja derati ... pa sto ce mi onda hanuma :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Vix said:

Cryogenic, to je ono mesto gde se lade jaja, ovaj, hocu reci kablovi, da se elektroni lepo poredjaju pa se se muzika bolje cuje? :buehehe::drinks:

Ovi decaci sto se igraju sa nozevima, kriogeno temperuju celik, pa ako zaokruzis proces, od jaja do noza, nece da valja, a posle dominiraju visoki:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedno pitanje u vezi 7812 tropinca.

Vec dvaput prilikom rastavljanja regulatora grejanja desilo se da me pucne blag elektricitet prilikom odlemljivanja 7812.

Da li je chip crkao ili su to moze biti bili ostaci napona iz konda - mada je kond-elko skinut prethodno ?

Ako mislite da nije crkao mogu da skarabuzim kolo i proverim - ali ako mislite da je ipak crkao - lakse mi je da odmah narucim nove.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...