Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

pre 2 časa, Zen Mod reče

meni su sekli ABS plastiku na laseru, mada je na tome ostajala "pucna"

To nije ništa neobično za taj materijal zato što je relativno mekan, ali kad je u pitanju klirit, teško. Međutim zbog toga što laser praktično topi plastiku, neminovno je da se ivica malo odigne, da se napravi mali ris. Vrlo brižljivim podešavanjem uređaja, pravilnim definisanjem brzine i temperature rezanja posledice mogu biti zanemarljivo male.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolko su takve stvarčice zapravo vredne.... A ustrebaju redovno, pa gde mi je sijalica, pa lemi, pa onda se lepi izolir traka, ma samo da probam zašta da kupujem sijalično grlo, pa posle odlepljuj, vraćaj sijalicu, a ako su sve u stanu LED piči u radnju po običnu sijalicu, koju posle upotrebe staviš negde i ne možeš posle da je nađeš, pa idi opet u radnju... :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I bejasmo mladi! Trebalo nam je samo dobro društvo i dobre ploče. A kad smo umislili da smo postali matori, onda smo počeli da se bavimo uređajima , karakteristikama, nabavljali novo i novo... Ali onog više nije bilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravis zivotnu gresku, da bi pod stare dane kmecao e da mi je ova pamet a one godine... :)  

Samo bi bilo vise druzenja, vise drugarica iz skole na kafi i kolacima, naravno uz slusanje ploca, vise drugara na na cescim zurkama, vise uzivanja u mladosti i zivotu....

Ja sam odmenio mesece druzenja i zivota, da bih zaradio za prvu ozbiljnu hifu...nije bas bilo vredno te zamene...bio je tu osecaj uspeha, ali i neumitno proteklo vreme.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/14/2020 at 8:51 PM, mutayu said:

Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika, ostao mi asepsol na socivu! Shit happens!

224F7667-B133-4E84-A7B4-68B576EE3C44.jpeg

Jel si probao, ima li to sokoćalo uticaj na zvuk, odnosno kad odrediš koji snuber ti treba, razlika u zvuku sa i bez istog? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...