Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

23 minutes ago, black coffe said:

Opet ja , dakle spojio Toppinga (D10) i radi piše 44.1-čuje se . ( windows 7, sin instalirao driver ) E sad našao "uputstvo" za D30 u Pdf-u od pokojnog Ozrena Bilana pa me interesira jel isti postupak inatalacije . Ispričavam se ak sam dosadan al stari konj uči kola voziti pa ...  :mellow:

Ako radi onda je istaliran? Malo si nejasan kakve sad veze ima D30 kad ti imaš D10, verovatno je isti driver ako je isti USB čip, ali ne mora biti. Te instalacije su krajnje jednostavne, dulpli klik na fajl i ide samo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, NIXIE said:

Ako radi onda je istaliran? Malo si nejasan kakve sad veze ima D30 kad ti imaš D10, verovatno je isti driver ako je isti USB čip, ali ne mora biti. Te instalacije su krajnje jednostavne, dulpli klik na fajl i ide samo.

Koliko sam skuzio trebam instalirati foobar 2000 , pa neki asio pa ...   . Na str pok Ozrena Bilana ima u pdfu lijepo slikicama (za nas neuke ) objasnjen postupak , e sad me interesira jel to to obzirom da je ovo d 10 jer ako nesto zasteka ja necu znati jel to zbog mene ili zbog tog  sto nije isti uredjaj . Ma ako je prekomplicirano naci cu nekog da mi to obavi ? stavio bi link , al mi neide hebi gs .

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, 2a3 said:

Snimi, pustis nam pa nek svako opise u svojoj glavi.:boast:

Ma kakvo snimanje, to se ne moze preneti ni docarati, svileni visoki, medeni srednji, bas em-zategnut em-opusten, zidovi nestaju... :buehehe:

Mala sala, e sad malo ozbiljnije, efekta ima, nije ga lako opisati, ali eto recimo sa tipicnim chip pojacalcem (Tda 7297) daje upravo tu poytrebnu dozu "mekoce" i "finoce". Vokali i lagana instrumentalna muzika zvuce nekako lepse, opustenije, jednostavno prijatnije za slusanje. E sad, ako imate pojacalo koje zvuci "mekano" onda ovo nece biti dobra kombincija, a eto sa druge strane "lepo lezi" sa tipicnim SS pojacalima koja imaju "tvrdji" zvuk.

I na kraju, sve je subjektivno, stvar ukusa...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, black coffe said:

Koliko sam skuzio trebam instalirati foobar 2000 , pa neki asio pa ... 

Hajdemo redom:

- na sajtu Topping-a ima da se skine drajver i kompletno uputstvo za instalaciju za D10

- za reprodukciju audio fajlova treba neki program (audio player), to može biti foobar2000, AIMP, AlbumPlayer itd.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, black coffe said:

Koliko sam skuzio trebam instalirati foobar 2000 , pa neki asio pa ...   .

Moraš ovako kako je @zek rekao. Album plejer je prilično jednostavan za upotrebu i meni zvuči bolje od drugih free programa. Pročitaj na hifiles forumu temu Album plejer, odnosno moraš opet malo sina uposliti oko softvera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, zek said:

Hajdemo redom:

- na sajtu Topping-a ima da se skine drajver i kompletno uputstvo za instalaciju za D10

- za reprodukciju audio fajlova treba neki program (audio player), to može biti foobar2000, AIMP, AlbumPlayer itd.

Kao sto rekoh svira na 44.1 ,sad ostalo .Znaci neki player ,budem procitao sto je Nixi rekao . Hvala .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, black coffe said:

Obzirom da nemam neka iskustva sa Kef uniQ driverima da priupitam . U nekoj triper kombinaciji čovjek mi nudi stare ali sačuvane C 35 , kao aluminijska košara , 20 " 19 mm visokotonac kompresija . U varijanti da vrijede cc100 e . Ima li tu kakve sreće ? :mellow:

Jel taj daje to da se proba ili ne? Ako daje na probu, to ti je jedino merodavno, ovako je samo nagađanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, black coffe said:

Neznam baš da su male ? 20etka ? ma uzeću , pa če čarobiramo ;)za razliku od ovih novih kef-ova .

Mala je kutija kompresiona, ne očekuj previše basa. Velika je disproporcija u veličini membrane basa i srednjotonca, a bas membrana je horna za visokotonac.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...