Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

15 minutes ago, Leonardo said:

Završeni radovi na BATO MM kućištu. Igranka sa prednjom pločom je bila više nego interesantna, jer sam eksperimentisao sa nalivanjem epoksi smole u škorpiona. Da vam priznam da nije ni malo naivan zahvat, jer smola flisuje gde možete i ne možete da zamislite. Ostavrio sam ono što sam želeo i zamislio, a to je: Da dobijem otvor koji će biti prosvetljen, da bude potpuno ravan sa licem prednje ploče a da potpuno zatvara svaku poru otvora. Neko će ovo oceniti kao besmislenu igrariju, meni predstavlja probu za neke buduće projekte. Ova prednja ploča je još jedan način da zahvalim Macoli i svim kolegama ( YU3MA ) uključenim u rad oko Bate.

01.thumb.JPG.4eb305a67c7bf61868f7e02baf2373bb.JPG

02.thumb.JPG.a0eb1d0c3fc83318471808bbf351cf87.JPG

03.thumb.JPG.548866e4b119127ea70a0c392c5c661e.JPG

04.thumb.JPG.e47ceb5524548b19f7c345004c5c36fa.JPG

05.thumb.JPG.ebdb51740839669be45d03f75c5e589d.JPG

67751450_GotovBata011.thumb.jpg.118fb40c7b1108103102525221bbdb25.jpg


 

Fantasticno!

Prekrasan rad, svaka cast Maestro !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Leonardo zbog tebe moji uređaji nastavljaju da žive na dasci, kad vidim kako ti rešavaš kućišta nemam volje ni da pokušam da nešto uradim jer ne mogu  nikad da dostignem takav nivo završne obrade :)

Zaista lep dizajn kućišta!

Ne vidim na zadnjoj strani priključke za "remote sensing", zbog čega ne želiš to da koristiš?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zocky, "remote" jeste povezan u Speakon četvoropolnom konektoru. Uradio sam i par zvučničkih kablova sa odgovarajućim konektorima i provodnicima.  Kućište, tj. dizajn kućišta sam uradio još 2009.god. namenski za MYTH LDR preamp, koji takođe imam. BATO i MYTH će biti dobar duet. Trenutno radim prebacivanje MYTHa u ovaj tip kućišta.

Što se tiče uređaja na dasci, imam ja jedan koji čami čekajući ali na Alu ploči 2mm, već par godina. Lista čekanja kao za sindikalne stanove u SFRJ  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aha, videh da do speakona dolazi dva para provodnika ali mi se učinilo da si tu zatvorio remote petlju. Odlično rešenje!

Haha u odnosu na te stanove koji su se na kraju nekako i dobijali, moje sprave češće završe kao donori za nešto novo no što uspeju da se "skutkaju" ;)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...