Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
svakoga dana, u svakom pogledu... [emoji846]

 

25e64039f48d199bc568105dc7143b18.jpg&key=75e5aea60998843d43ff45055ddb8636f952736c9b9551d3fa81d67fe3309f20

Nekako Zena, Ecija, Impulsa (nadam se da se neće ljutiti oni koje ne pomenuh) i ostale vanzemaljce dozivljavam kao neminovnost. Sve znaju no nekako se to od njih i očekuje (pogotovo od Zena) ali g. Woland je čudo.

Od zagrizenog ljubitelja i poznavaoca muzike okrenutig ka “konfekciji” doduše prvoklasnoj (Nagra, Leben i šta sve ne) napraviste (Zenu to ide na dušu) “Frankenstajna” [emoji16] koji sve prati sve zna, uspešno je već ovladao i za nas kako u Hari poteru lepo rekoše “normalce” do sada nedodirljivim stvarima poput lemljenja. O mehanici sprava (njegove kutije, potenciometri, gramofoni ......................... odavno prevazilaze za rang veličine skuplje konfekcijske sprave) da ne govorimo. Čak kad ugradi i izgledom rustične potove kao na smederevcu to izgleda prelepo.

Sa ovakvim gradijentom će se pitate vi vanzemaljci šta nam bi da ga gajimo-edukujemo[emoji16].

Bravooooo!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za dizajn i raspored konektora sa slike gore, zaslužan je[mention=15]Impuls[/mention] ja sam samo klimnuo glavom [emoji846]

Sreća moja te ne zaboravih g. Impulsa[emoji16].
Ne sumnjamo u ovo sto ste napisali ali i veliki Steve Jobs nije znao da programira pa ga to ne spreči da “napravi” Apple.
Naravno ne poredim Vas sa Steve-om (bio bih neumesan najblaže rečeno) ali sam morao da primetim Vašu neverovatnu sposobnost da se ispravno opredelite šta zelite (ni naznaka lutanja karakteristicnih za našu sortu), izaberete način realizacije, svemu ipak date sopstveni pečat i to po pravilu budu nestvarni uređaji.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bih ja mene precenjivao - mnogo puta su moje odluke bile kao da su iz Mapetovih "Pigs in space", a bivao sam pogubljen kao guska u magli :)

za dddac se zna odavno, @Zen Mod je imao stanovite kontakte sa konstruktorom, pričasmo više puta, pa nije bilo teško odlučiti se..
@NIXIE je pravio isti DAC, sa 2 DAC ploče više od mog, tako da je poznat na forumu, slušali ga ljudi..

ovaj moj će biti nešto drugačiji, imaće 4 ulaza i Cinemage na izlazu.. biće novih slika kad bude napretka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...