Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Pa ovo rastura kako svira :)

Probni kabineti, probni projekat, pokupio neke Visatone 8" sa KP-a pa taman da probam davnu želju, Visaton by @vladac (one što je nosio u Vrdnik, što bejahu nahvaljeni).

Dao mi šemu skretnice i pozajmio visoke, jer ih trenutno nema ni za leka (barem kod nas)(hvala VladaC!).

Zasad monitor varijanta (25l), i to ima super solidno basa, nešto me ne svrbi floorstander (50l), al šta znam... :rolleyes:

Biće tema, dokumentacija, čim završim ovo da liči na nešto :P

20190612_201027.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ahahaha liči :D  Nije jbote jesi lood :D:D

Neke sedeljke plastične...... trenutačno vrše f-ju, al će biti oli floorstander, oli neki drvni stalci... Pre mi se čini floorstander ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Aleks said:

Pa ovo rastura kako svira :)

Probni kabineti, probni projekat, pokupio neke Visatone 8" sa KP-a pa taman da probam davnu želju, Visaton by @vladac (one što je nosio u Vrdnik, što bejahu nahvaljeni).

Dao mi šemu skretnice i pozajmio visoke, jer ih trenutno nema ni za leka (barem kod nas)(hvala VladaC!).

Zasad monitor varijanta (25l), i to ima super solidno basa, nešto me ne svrbi floorstander (50l), al šta znam... :rolleyes:

Biće tema, dokumentacija, čim završim ovo da liči na nešto :P

 

8", 25l, mogućih 50l.. ccc, samo nas brukaš sa tim predškolskim prečnicima i zapreminama :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Aleks said:

Pa ovo rastura kako svira :)

Probni kabineti, probni projekat, pokupio neke Visatone 8" sa KP-a pa taman da probam davnu želju, Visaton by @vladac (one što je nosio u Vrdnik, što bejahu nahvaljeni).

Dao mi šemu skretnice i pozajmio visoke, jer ih trenutno nema ni za leka (barem kod nas)(hvala VladaC!).

Zasad monitor varijanta (25l), i to ima super solidno basa, nešto me ne svrbi floorstander (50l), al šta znam... :rolleyes:

Biće tema, dokumentacija, čim završim ovo da liči na nešto :P

20190612_201027.jpg

Pa ti imas bolje stalke od mene :roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Woland said:

ix, vetje.. jes duplo vetje, ali 50l.. sramoota bre :D

Ćuti, prošla me faza pokušaja guranja kutija 140L u sobu 12m2 :pilot:

Super je ovo :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...