Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

1 minute ago, InSides said:

А шта би ја друго радио? :)

sve zapoceto zavrsavam polako ... u skladu sa godinama :smesna: ... al mi nocna mora moj plinth za lenco ... pitam se dal ce ga ikad napravim :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kenjrick :sarcastic_hand:

WP_20190510_14_32_55_Pro.thumb.jpg.8c3c749a2a0748fd212063df658df0ee.jpg

moralo krečenje, šteta baš je lep bio furnir ali je neki genije prefarbao u crno, neka farba gde je uhvatila ušla u pore, ostalo se poljuskalo, nije moglo da se prešmirgla

fasakril crni valjkom, preko akrilni lak polumat, odapreda nisam uspeo da pogodim jbl nijansu ali nema veze pošto je kef

super stvar sa akrilom je što nema miris nema droge, može i u sobi da se farba

povadio staklenu vunu da bi ugradio terminale posle nisam hteo da vraćam sva iskickana, turio sam azmafona i vatelina

jedino što nisam mogao da poskidam visokotonce, genije ih je zalepio tako da bi morao da razbijem kutiju da ih skinem, pritom je jedan postavio nakrivo :doh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@vladd @zen

Gde ste bili kad sam kukao za savet  kako da ga otvorim i popravim:hammer:? ;)

Uglavnom ostalo da se ispodmaže motor i idler. Jedini mi problem onaj teg.( Vidi se na sliki.) Klizi po jednom delu tj produžetku ručke. Ali mi nešto kao da nisu dobro spojeni. Ni kolinearni. Ima li neko savet kako se spajaju ta dva dela? Ručica i nosaš tega?

 

saće slika tanjira

_20190511_153143.thumb.JPG.bb3f08f85e6cc0c7b4ddc68713037045.JPG

_20190511_153110.thumb.JPG.b47a0d58d18169c04c9d23f6ec5c5d8a.JPG

 

 

Još jedno pitanjce. 

Motor visi na dva (crvena) šrafa. Koliko vidim na service manualu ima i neke opruge oko tih šrafova.

Pitanje je koliko stegnuti te šrafove? Da motor legne na gornju ploču? Ili slabije?

Sme li neka podloška izmedju motora i šasije da se stavi? Tanak sundjer ili guma da spreče vibracije motora?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, sir Oliver said:

Ma ja znam kakvi ste pa ovde nisam ni kukao. Pituvao sa članove vlasnike Lenca al oni dip korisnici ništa numuda poprave.;)

Samo mi je sad problem pritezanja motora.

Koj zna neka kaže.

 

lepte y&rbo,ti si spavao na svim Lenco casovima ? :shinymj5: wake up,sedi jedan..cherveni sarafi,2 komada,odgore su transportni sarafi,koji se nategnu zbog transporta,kad si smestio vrtilicu,otpustis ih :first:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...