Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

U međuvremenu, kad ne radim obavezan program i ne zvrndam na forumu, radim i neke pametne stvari. Skoro sam završio izradu čuvenog BATO MM sokoćala sa LM3886TF u mostu, o čemu je većina zainteresovanih informisana na bratskom forumu YU3MA. Redovne obaveze dozvoljavaju brzinu rada i ritam akcije kišne gliste, ali sam juče i danas uspeo da završim bakarni klamp za LM-ove, koji će pritiskati i dodatno prenositi toplotu sa ovih mališana. Bakar je mnogo ubav, crvena je jaka boja! :wub:

 

P1170138 [1024x768].JPG

P1170139 [1024x768].JPG

P1170140 [1024x768].JPG

P1170141 [1024x768].JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Leonardo said:

Skoro sam završio izradu čuvenog BATO MM sokoćala

Da li si za napajanje koristio one smps koje si negde spominjao da si nabavio (ne sećam se gde to bi...)? Kako si zadovoljan?

Jesu ova udubljenja obelezena sa L i D zbog onog trimera?

Ove? (nađoh sliku):

P30600280 [1280x768].JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Biće upotrebljena ta napajanja. Nadam se dobrom slaganju sa BATOM, inače je to jedna vrsta pokusa kako će raditi sa svičerom. Nisam upratio da li je neko već uradio BATU sa svičerskim napajanjem. 

Mehanika je sva urađena. Kućište sam završio što se tiče mašinskih radova, još da prođe galvanizaciju i to će biti jedan biserčić, dizajnerski i zanatski.  Postaviću fotografije i ovde i na YU3MA.

Udubljenja jesu za trimere. Nužna su jer je debljina bakra 8mm. Drugi elementi nemaju nikakvih problema i kolizija sa bakrom, što se tiče ovih pločica iz velikog GB. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...