Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Ima blagi brum od trafoa za grejanje

kako njih pomeram tako se brum pojacava i smanjuje

kupio ih na KP, tako da cu verovatno naruciti neke kvalitetnije, posto ovi pride jos i zuje :(

mislim da bi torusni bili dobri za ovako nesto ili staviti napajanje u drugu kutiju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da se i ja prijavim da nešto prčkam ovih dana (ustvari tek ću).

Pošto već duže vremena (20-ak god. i više) posedujem Hiragu (g.din Lemić je pominjao u nekom postu), za koju i dalje sam emotivno

vezan i nemam nameru da se rastanemod nje. A klinac staso za svoju samostalnu liniju,krenuo sam tražim nešto što će bar približno,

ako ne i bolje da svira. Naravno u obzir je dolazila samo A klasa i Hiragina filozofija (što prostije to bolje) - i nađoh ga : naravno kako su došla nova vremena, svideo mi se koncept bez Big powera (adapter od laptopa, doduše 5A ali i minimalne dimenzije snagaša). Pretpostavljam da već pogaćate na koga je pao izbor : N.Pass ACA 1.6 . Isprsih se za 120$ + 60$ shiping (šezdeset im m.... j...).

Al nema veze, kažem sebi red je i ja da imam nešto " fabrički " pa šta košta da košta. Elem stiže pre neki dan čuvena kutica, kao da su slali zlatna j..... Pogotovu kad sam video da će me shiping za ACA kutiju iz Italije koštati 33evrića (za 2,8 kg!!!). Otvorih je i moram da priznam nemam zamerke sve je tu (majkum im nisu ništa maznuli!!!), i moram priznati - Audiofilski izabrane komponente. 

Pak.thumb.jpg.78ef587173b062e42e6621b99db35ff5.jpg

Inside.thumb.jpg.8565e29c5d6138a94fb0a6b7f2b69183.jpg

Elem pošto se trenutno čeka kutija da stigne , nastavak sledi po prispeću kutije .......    to be continued :thumbup::thumbup::thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

keep us informed :)

disclaimer ...... sad si ga zglajzo ...... moras drzati HiFiste van kuce , okrenuo si na Dark Side

najbolje pokreni novu temu , da uzivamo zajedno u pravljanciji

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

keep us informed :)

disclaimer ...... sad si ga zglajzo ...... moras drzati HiFiste van kuce , okrenuo si na Dark Side

najbolje pokreni novu temu , da uzivamo zajedno u pravljanciji

. . .

Nem' da bi mi neko za'ebav'o Kuma. :smesna:

@Dumus, otvaraj temu i obaveštavaj.

Btw, iskreno mi je drago da si se probudio iz "zimskog audio sna". A i bilo je vreme. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Dumus said:

Evo da se i ja prijavim da nešto prčkam ovih dana (ustvari tek ću).

Pošto već duže vremena (20-ak god. i više) posedujem Hiragu (g.din Lemić je pominjao u nekom postu), za koju i dalje sam emotivno

vezan i nemam nameru da se rastanemod nje. A klinac staso za svoju samostalnu liniju,krenuo sam tražim nešto što će bar približno,

ako ne i bolje da svira. Naravno u obzir je dolazila samo A klasa i Hiragina filozofija (što prostije to bolje) - i nađoh ga : naravno kako su došla nova vremena, svideo mi se koncept bez Big powera (adapter od laptopa, doduše 5A ali i minimalne dimenzije snagaša). Pretpostavljam da već pogaćate na koga je pao izbor : N.Pass ACA 1.6 . Isprsih se za 120$ + 60$ shiping (šezdeset im m.... j...).

Al nema veze, kažem sebi red je i ja da imam nešto " fabrički " pa šta košta da košta. Elem stiže pre neki dan čuvena kutica, kao da su slali zlatna j..... Pogotovu kad sam video da će me shiping za ACA kutiju iz Italije koštati 33evrića (za 2,8 kg!!!). Otvorih je i moram da priznam nemam zamerke sve je tu (majkum im nisu ništa maznuli!!!), i moram priznati - Audiofilski izabrane komponente. 

Pak.thumb.jpg.78ef587173b062e42e6621b99db35ff5.jpg

Inside.thumb.jpg.8565e29c5d6138a94fb0a6b7f2b69183.jpg

Elem pošto se trenutno čeka kutija da stigne , nastavak sledi po prispeću kutije .......    to be continued :thumbup::thumbup::thumbup:

predivno ih skocka covek:

http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=32&t=121931

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WP_20181013_21_20_41_Pro.thumb.jpg.3c75c8ed7467011bfb461d34ac422664.jpg

u terenskim uslovima 

5k : 5r na 11.4cm2 najverovatnije za osamdesčetvorke mislio za 807 al nit novoljno gvojza nit dovoljno zice

+ mega diy interkonekts od restlova sa gradilišta, vukli neke coax kablove, imaju opasno dobru pletenicu plus najtanja licna od nekih cablova za alarm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...