Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Jbga, taj amp nisam još uvek čuo.
A i da jesam, kao što sam DEFiSIT-a čuo, niko me ne bi uzimao za ozbiljno.
Pitaju, ja im kažem, a oni misle da ih za'ebavam. :rofl:
slušo si ga kod mene, msm onu podaščanu varijantu, što dobacuje do 70, 80% sofisticirano popunjenog i spretno skutijanog [emoji3]

msm, bolelo nas uvo da se smaramo testovima, radili mi svoj posao.. a i on ( msm Sissy je muško, samo mu tepamo? [emoji3]) svoj.. baš je bio dobar, a i mi [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

46 minutes ago, Woland said:

slušo si ga kod mene, msm onu podaščanu varijantu, što dobacuje do 70, 80% sofisticirano popunjenog i spretno skutijanog emoji3.png

msm, bolelo nas uvo da se smaramo testovima, radili mi svoj posao.. a i on ( msm Sissy je muško, samo mu tepamo? emoji3.png) svoj.. baš je bio dobar, a i mi emoji3.png

Jesam i ovo sve je tačno.

Međutim, upravo zbog tih 70-80%, a da nije full uređaj i nisam hteo da pišem, kvalifikujem.

Ono da budem pošten, ja sam za Neletov poklon Zenu ( DEFI ) napisao onako kako sam i čuo.

Bez ikakvog "bojenja", hajpovanja, što bi se reklo, ni po babu, ni po stričevima. Taj moj post je prošao, kako je prošao.

Ali, nakon nekih mesec dana, @neskor je ponovo pitao ovde članove foruma koji su slušali i čuli DEFI kako sto svira, a ja sam kolegijalno ponovio svoje iskustvo, utisak, mišljenje, na kraju krajeva i zaključak koji svi znate, a ponoviću ga. DEFI svira IMO sjajno.

Nikakvu dalju polemiku, ono bar nekakva potpitanja nisu bila, tako da sam kasnije i video sa drugih tema i postova da kolega @neskor uglavnom postavlja pitanja, a ako bude odgovora, ne javlja se više. Msm, njegovo pravo, ali obzirom da je to postalo manir, ni ja se neću više cimati oko ogovora.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Mikorist said:

aj sad da se vratimo na temu.  ne minirajte čime se zanimate ... ovih dana :buehehe:

Pravim AIKIDO cathode follower kao budževinu jednog prastarog preampa i planiram veliki test USB kablova. Možda nešto od toga i objavim, nikad se ne zna, sve zavisi od faktora dobrote. :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Mikorist said:

128GB rama DDR4 .  1TB PCIe NVMe 

Na ovakvim serverima drzmo Magento2 sajtove sa 300.000 i vise proizvoda... :D Znaci one najnajzahtevnije :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...