Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

1 hour ago, vladd said:

Stara trpeza

Nisam bio nikada, ali teško, jako teško možeš da pogodiš lošu kafanu u Nišu, gotovo nemoguće.

Ima veoma dobrih i odličnih, retko je koja samo "dobra". Al ozbiljan sam :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Aleks said:

@Doktor  Lep provod želim :)  Ako postoji mogućnost promeni jedan od brojeva, ili dodaj broj 4 sa zaokruženim

. . .

Hvala.

Za Mileta Mrak-a i istoimenu kafanu sam cuo da je isfolirana. Dodatmo, lokacijski i nije blizu mestu desavanja. 

Apropo brojeva na mojoj mapi, da pojasnim :

Br. 1 - bio (bili), uzivali. Nishville pre par godina. Deo ekipe sa FAK 1. Secer Mala je i zato Br. 1, jer ima sentimentalnu vrednost za mene. :wub:

Br. 2 - ovde se okuplja ansambl NPN, tako da je to nekakav difolt da se i tu provede neko izvesno vreme

Br. 3 - nemam pojma, nisam ni od koga dobio nikakv hint, ali, prosto, to je objekat veoma blizu gde cu nociti, tako da mogu prakticno u papucama tu doci i meznuti nesto s nogu. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Doktor said:

Za Mileta Mrak-a i istoimenu kafanu sam cuo da je isfolirana.

Cuo si netacnu informaciju, veruj mi. Doduse, nisam bio par godina, ne znam kakvo je sada stanje, ali pre se znalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/28/2018 at 7:57 PM, Mikorist said:

interesantan je taj nele još interesantnije su maloprodajne cene njegovih pojačala :clapping:

Steta sto im je  cena manito umnozena marketingom, i tu jedino moze da pomogne believing, da nisu visestruko preplaceni. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, tubelover said:

interesantan je taj nele još interesantnije su maloprodajne cene njegovih pojačala :clapping:

Steta sto im je  cena manito umnozena marketingom, i tu jedino moze da pomogne believing, da nisu visestruko preplaceni. :) 

ima ona priča o karavanima.. ima i ona o prozoru (ne o onom koji ne sme pasti).. a ima i ona o jarićima (nema vuka u njoj).. u svaku se uklapaš

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Aleks said:

jako teško možeš da pogodiš lošu kafanu u Nišu, gotovo nemoguće.

I meni se cini.

Videli kafance u prolazu, u povratku svratili, unutra sede opstinari(a oni ziher znaju sta valja :) ), seli i razvalili se...a ne moz da se dobaci do 3000 din..

Posle presllo u naviku...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne smeta mi nele samo sam spoznao cene njegovih pojačavača, nije ništa bolji il jeftiniji

od ostalih "brendova" a ono ispod nije MOJ komentar na cijene - to je quote bio

 

ps kolko vidim niko na vormu nema neletov pojačavač, možda je ipak cijena problem?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Woland said:

ima ona priča o karavanima.. ima i ona o prozoru (ne o onom koji ne sme pasti).. a ima i ona o jarićima (nema vuka u njoj).. u svaku se uklapaš

ja znam jednu priču, priču o pojačalima, kad zvuk ne valja menjaš pojačalo, mnooooogi su to 

uradili i još uvek rade.

izgleda je to ko sa autima, svaki je najbolji dok ne izađe novi model, onda je taj najbolji  i to je ta priča o ovčicama

"(nema vuka u njoj).. u svaku se uklapaš"

:beach:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne smeta mi nele samo sam spoznao cene njegovih pojačavača, nije ništa bolji il jeftiniji
od ostalih "brendova" a ono ispod nije MOJ komentar na cijene - to je quote bio
 
ps kolko vidim niko na vormu nema neletov pojačavač, možda je ipak cijena problem?
One sve seme, klonovi, od aleph, First W, do X, pa nadalje do XA tj point 5, patenti koji mogu da se razvijaju, modifikuju, probaju... Nista ne znaci vec mora da bude bas Neletovo delo?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, tubelover said:

ja znam jednu priču, priču o pojačalima, kad zvuk ne valja menjaš pojačalo, mnooooogi su to 

uradili i još uvek rade.

izgleda je to ko sa autima, svaki je najbolji dok ne izađe novi model, onda je taj najbolji  i to je ta priča o ovčicama

"(nema vuka u njoj).. u svaku se uklapaš"

:beach:

 

nadasve poučne priče, očigledno je da u vezi sa obema imaš lično, teskobno iskustvo koje je obojilo tvoj svet u sivo.. žao mi je zbog toga, ali ipak ne u toj meri da bih ti pomagao  tokom grupne terapije.. a i nije ovaj forum za to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...