Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

10 minutes ago, Mikorist said:

Kad bi vam rekao da više para ulažu kladionice na servere od provajdera ne biste verovali. Plus Bitkoin magovi :buehehe:

Moj poslednji smajli nije bio upucen tvojoj zanimaciji, djunti, vec postovanoj slici koju si ti quote-ovao i dao jednostavan komentar u vidu smajlija kao sto je i ovaj gore.

No, stize brzometno odgovor, tako da odo' jos po Coke do frizidera. :buehehe:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, vladd said:

U sustini vrapcev proizvod(al sam fin :) ) i ne mora da bude snimljen, ali se prozima kroz spektar harmonika, intenzivnije se prezentuju, sto i nije lose ako je pojacalo fino odabranog spektra.

Da li bi se na osciloskopu birdy 'proizvod' video kao blago zamucenje uzlazno/silaznih ivica ili sfumato odabranog spektra?:D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih rekao onako stručno da je 60KHz super duper tweeter ... snake oil. Ma ko da prdi na toj frekfenciji :buehehe:

Ili drugačije rečeno - nađite mi mikrofon koji snima i meri iznad 25Khz.

Kakav crni spektar iznad...(možda zamišljen u računaru ali ne i realan)

 Citiram 14 kHz out to 61 kHz and beyond.

Čime mere takav drajver? Kretanje vazduha laserom :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 hours ago, NIXIE said:

Nađe li ti ECC82? Da ne bude šuma.:shout:

Ma imam ja na čemu slušat , al nije to ono :) al kad pobijedim slikanje i slanje slikica ( momentalno nije prioritet ) poslat ču slikice crevaca dotičnog uređaja . Kad idem u investiciju hoću da bude u funkciji predpojačala za  cd  i gramofon , znači sa 4 lampe - 82  i 83  2+2   , ili neakva pametnija varijanta . Zato ću poslikat i postavit pa nakon zaključaka svekolikog mišljenja ću mom majstoru reč što hoću . Kao što nekad netko davno reče :  "Uz malu pomoć mojih prijatelja" . Nije to niakav  poseban sustav , al me veseli obzirom da se vračam na početak . Novac je manji problem ? :D neg je vrijeme . Rastežo me ko žvaku  ( dok mogu ) . Ovo pišem u pauzama  dok radim . ( da isključim mozak ) AL .... Sreča da radim privatno  pa sam navodno sam sebi gazda ? :hammer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...